Połącz się z nami

„Love Island 4”: Paulina i Andrzej planują razem zamieszkać? Finaliści zdradzili szczegóły!

Paulina i Andrzej z Love Island

Rozrywka

„Love Island 4”: Paulina i Andrzej planują razem zamieszkać? Finaliści zdradzili szczegóły!

Paulina i Andrzej dotarli do finału programu Love Island 4. Mimo, że nie udało im się zwyciężyć, wygrali coś więcej – miłość. Po powrocie do Polski para postanowiła podzielić się swoimi planami na przyszłość.

Finał 4. edycji Love Island. Wyspa Miłości

Na dniach miała miejsce emisja ostatniego odcinka randkowego reality show. Do wielkiego finału zakwalifikowali się: Paulina i Andrzej, Aleksandra i Armando oraz Magda i Wiktor, którzy ostatecznie zwyciężyli program. Emocji nie brakowało i trzeba przyznać, że w tej edycji poznaliśmy wiele ciekawych osobowości.

Zobacz także: Plany na przyszłość Magdy i Wiktora

Zobacz także: Będzie 5. edycja Love Island?

Paulina i Andrzej zamieszkają razem?

Niewątpliwie jedną z par, która budziła nie tylko wiele emocji, ale i kontrowersji jest Paulina i Andrzej. Mężczyzna bowiem od samego początku był pewny swoich uczuć i otwarcie mówił, że zależy mu na Paulinie. Niestety początkowo nie spotkał się z odwzajemnieniem swoich uczuć.

Para miała wiele wzlotów i upadków. Przypomnijmy, że tuż przez wyjazdem uczestników do Casa Amor, Andrzej zostawił swojej wybrance list, w którym wyznał jej miłość. Z kolei Paulina po jego powrocie do willi postanowiła sparować się z innym uczestnikiem. Po wielu rozmowach i łzach dali sobie jeszcze jedną szansę, co ostatecznie zaprowadziło ich do wielkiego finału.

Uczestnicy show wrócili już do Polski i udzielili pierwszych wywiadów. Paulina i Andrzej w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.pl wyznali, że w pierwszej kolejnością planują wrócić do swoich rodzinnych domów, spędzić czas z najbliższymi, następnie wrócić do swoich obowiązków. Jeśli chodzi o wspólne mieszkanie, uczestnicy Love Island nie chcą stawiać sobie tej presji i na spokojnie poczekać na rozwój relacji. Słowa te potwierdziła również Paulina za pośrednictwem swojego Instagrama:

Paulina o planach z Andrzejem

Kibicujecie Paulinie i Andrzejowi?

źródło: Instagram Love Island / Pauliny z Love Island / YouTube Pomponika

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry