Połącz się z nami

„Love Island 4”: Paulina zmieni parę, a Andrzej opuści program? Internauci już wiedzą!

Paulina i Andrzej z Love Island

Rozrywka

„Love Island 4”: Paulina zmieni parę, a Andrzej opuści program? Internauci już wiedzą!

W Love Island emocji nie brakuje, a w sieci pojawiły się kolejne doniesienia związane z uczestnikami, którzy udadzą się do Casa Amor. Czyżby Paulina szykowała się do zmiany pary?

Love Island 4

Na Wyspie Miłości dzieje się naprawdę dużo, a widzowie nie mogą narzekać na nudę. Przypomnijmy, że obecnie jedyną stabilną parą, która od dłuższego czasu tworzy udaną relację jest Magda i Wiktor. Warto również wspomnieć, że w ostatnim odcinku z programem musiały pożegnać się aż 4 osoby: Andzia i Jędrek, a także Angelika i Szymon.

Zobacz także: Kim są uczestnicy Casa Amor?

Wielkimi krokami zbliża się Casa Amor, co w języku hiszpańskim oznacza Dom Miłości. To właśnie tam przeprowadzą się uczestnicy, na których czekać będzie pięć pięknych i niezwykle atrakcyjnych kobiet. Po kilku dniach spędzonych razem mężczyźni podejmą decyzję czy pozostają w obecnych parach, czy może spróbują czegoś więcej z kobietą poznaną w Casa Amore.

Zobacz także: Zdjęcia willi Casa Amor

Paulina zmieni parę?

Wielki kontrowersje pojawiają się, kiedy mowa o Paulinie i Andrzeju. Warto bowiem wspomnieć, że para ta jako druga wylądowała w kryjówce.

„Wszyscy mówią, że jest fajnie między nami, ale czegoś brakuje. A brakuje, prawda? Nie rozumiem, dlaczego nie dajesz tego większego kroku, Dlaczego nie zaryzykujesz, co masz do stracenia” – zwrócił się do swojej partnerki Andrzej.

„Ja bym chciała, żeby to wyszło naturalnie i nie wiem, dlaczego nie wychodzi. Mi samej ze sobą jest ciężko” – odparła Paulina.

Zobacz także: Andrzej dostał list od Pauliny. Co w nim było?

Ten dialog jak i niedostępność Pauliny sugeruje, że nie jest ona gotowa na poważną relację. Nie umknęło to oczom widzów, którzy zasypali sieć mnóstwem komentarzy.

Internauci twierdzą bowiem, że Andrzej zgodnie ze swoimi deklaracjami będzie czekał na Paulinę i nie zdecyduje się na relację z nowo poznaną kobietą. Z drugiej zaś strony uważają, że Paulina wykorzysta ten moment, aby uwolnić się z relacji i rozpocząć nową znajomość.

„jeszcze będzie tak że Andrzej nikogo nie znajdzie w Casa a Paulinka przyprowadzi sobie nowego”

„produkcja! dajcie Mu jakiś znak, że nie ma do kogo wracać”

„Andrzej zostałeś singlem, wiedzą o tym wszyscy tylko nie Ty 😂”

„tak będzie, bo on się nie odważy wziąć nowej laski po tych wyznaniach do Pauliny” – czytamy w komentarzach.

Uczestnicy wyprowadzają się do Casa Amor

A jak Waszym zdaniem potoczą się losy Pauliny i Andrzeja?

źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry