„Love Island 4”: Pierwsze rozstanie uczestników. Widzowie nie wytrzymali

2 września 2021
Przez: : W.M.

W najnowszym odcinku Love Island działo się naprawdę sporo. Niestety jedna z par postanowiła nie kontynuować dalszej relacji. Pierwsze rozstanie w hiszpańskiej willi. Widzowie komentują.

Wyspa Miłości

W ostatnim odcinku Love Island emocje sięgały zenitu. Już na samym początku dwóch uczestników musiało ogłosić, z kim chcą być w parze. Gdy wyspiarze zgromadzili się w kręgu ognia, Arek bez zastanowienia przyznał, że chciałby bliżej poznać Andzię, natomiast ku sporemu zdziwieniu samej islanderski, Bruno wybrał Magdę. Oznaczało to, że nowymi singlami zostali Andrzej oraz Kacper.

Chwilę później w willi pojawiła się jednak nowa uczestniczka Ola, która wybrała się z singlami na randkę. Mężczyżni nie zrobili jednak dobrego wrażenie na dziewczynie. Nowa wyspiarka zdecydowanie najlepiej dogadywała się z Brunem. Gdy i ona musiała podjąć decyzję, z pełną świadomością przyznała, że jej nowym partnerem powinien zostać właśnie on.

Zobacz także: Bruno z Love Island przeszedł ogromną metamorfozę. Jak wyglądał kiedyś?

Pierwsze rozstanie w czwartej edycji Love Island

Chociaż islandersi przebywają w hiszpańskiej willi zaledwie od kilku dni, nad związkiem jednej z par już pojawiły się czarne chmury. Relacja Klaudii i Adriana już od samego początku przechodzi poważny kryzys.

Dziewczynie nie spodobało się, że Adrian opuścił ją wieczorem i udał się do łóżka innej uczestniczki Magdy. Wyraźnie zniesmaczona nocnym zachowaniem partnera Klaudia, chciała, aby ten zdeklarował się, dokąd zmierza ich reakcja. Chociaż Adrian nie chciał odpowiedzieć wprost, w końcu przyznał, że jego zdaniem znajomość ta nie na szansy na dalszy rozwój.

Pierwsze rozstanie w Love Island żywo komentowali także widzowie, którzy jak zwykle mają podzielone zdania.

„Współczuję Klaudii, koleś Manipulator, próbował wymusić na niej to co chciał usłyszeć i sam powiedzieć”

„Nie rozumiem Klaudii zakochała się w nim czy co? Bo to trochę przesadna reakcja na to odrzucenie” – czytamy na oficjalnym profilu Love Island

Rozstanie Love Island 4
Adrian rozstał się z Klaudią

Myślicie, że Klaudia i Adrian faktycznie nie zechcą bliżej się poznać?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz