Połącz się z nami

„Love Island 4”: Powstały nowe pary! Uczestniczka odeszła na własne życzenie!

Love Island 4.

Rozrywka

„Love Island 4”: Powstały nowe pary! Uczestniczka odeszła na własne życzenie!

Wyspiątka po raz kolejny zostały zaproszone do kręgu ognia, aby dobrać się w pary. Tym razem to mężczyźni wybierali sobie partnerki. Kto musiał pożegnać się z programem? Nie da się ukryć, że to przeparowanie było zaskakujące!

Pary przed przeparowanie w Love Island

Choć czwarta edycja randkowego reality-show emitowana jest dopiero od dwóch tygodni, to w hiszpańskiej willi sporo się dzieje. Byliśmy już świadkami kilku rozstań, zawodów miłosnych, jak i romantycznych wyznań. Niedawno z programem decyzją pozostałych uczestników pożegnali się Bruno i Mona. Co więcej, po wyjściu z willi ogłosili, że chcą być razem.

Zobacz także: Mona i Bruno są parą! To zszokowało widzów.

Przed uczestnikami programu kolejny sprawdzian, którym jest przeparowanie. W hiszpańskiej willi mieliśmy następujące pary: Ola i Adrian, Paulina i Jurek, Magda i Wiktor, Andzia i Arek oraz Klaudia i Andrzej. Singlami byli Jędrek, Angelika i Patrycja. Kto tym razem musiał spakować swoje walizki i wrócić do Polski? 

Nowe pary. Kto odpadł z Love Island?

Wejście do willi Karoliny Gilon może oznaczać tylko jedno. Islandersi zebrali się w kręgu ognia i tym razem to mężczyźni decydowali, z którą z kobiet chcą spędzić kolejny tydzień na Wyspie Miłości. Jednak zanim mężczyźni dokonali wyboru Love Island dobrowolnie opuściła Patrycja. Dodajmy, że była nową uczestniczką i najwyraźniej nie czuła się dobrze w hiszpańskiej willi.

Jako pierwszy wybierał Arek, który na swoją partnerkę wybrał Andzię. Co więcej, to właśnie Andzia i Arek zostali pierwszą oficjalną parą 4. edycji Love Island. Drugi wyboru dokonał Jurek – od teraz tworzy parę z Klaudią. Kolejny był Wiktor, który wybrał Magdę. Następnie swój wybór uzasadnił Adrian. Decyzja programowego „Armando” to Angelika. Przedostatni wybierał Andrzej, który swoją sypialnię będzie dzielił z Pauliną. Ostatnia para to Jędrek i Ola.

W hiszpańskiej willi po odejściu Patrycji nastał nowy ład. Dziewczyny nie ukrywały, że cieszą się z wyboru swoich partnerów. Czy już niebawem w programie pojawi się nowy uczestnik, bądź uczestniczka, którzy namieszają wśród par? Nie da się ukryć, że widzowie czekają, aż w końcu ktoś zatrzęsie hiszpańską willą.

Spodziewaliście się, że Patrycja dobrowolnie zrezygnuje z programu?

Źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry