Połącz się z nami

„Love Island 4”: Z programu zrezygnuje jeden z uczestników?! Zobaczcie, wieści z Wyspy Miłości

Dziewczyny z programu Love Island 4.

Rozrywka

„Love Island 4”: Z programu zrezygnuje jeden z uczestników?! Zobaczcie, wieści z Wyspy Miłości

Na Wyspie Miłości dużo się dzieje, a przed widzami kolejne przeparowanie. Obecnie w hiszpańskiej willi jest więcej dziewczyn, dlatego to do chłopaków będzie należał wybór. Czy to znaczy, że pożegnamy jedną z Islanderek? A może ktoś dobrowolnie opuści Wyspę Miłości?

Pary w programie Love Island

Obecnie w programie mamy pięć par i trójkę singli. Po tym, jak hiszpańską willę opuścili Bruno i Mona w programie pojawiła się nowa uczestniczka Patrycja. Już teraz można śmiało powiedzieć, że najsilniejsze relacje udało się zbudować Andzi i Arkowi oraz Magdzie i Wiktorowi. Niemniej jednak w kolejnych parach nie jest już tak kolorowo. 

Zobacz także: Bruno i Mona ogłosili, że są parą. Widzowie węszą ustawkę!

Adrian, który jest z Olą wyraźnie zaczął interesować się Angeliką i to z wzajemnością. Paulina i Jurek również swoje relacje chcą rozwijać z innymi uczestnikami. Jurek coraz lepiej dogaduje się z Klaudią, a Paulina zdecydowała się na Andrzeja. Jędrek, który jest singlem zaczął starać się o względy nowej uczestniczki Patrycji. 

Jak możemy się dowiedzieć, jedna z par będzie chciała oficjalnie przypieczętować swój związek. Czy będzie to Wiktor z Magdą, czy może Andzia i Arek?

Para w Love Island 4.
Andzia i Arek tworzą zgraną parę w Love Island.

Wyspiątka bez wątpienia intensywnie poszukują najlepszej osoby, w której będą mogły ulokować swoje uczucia. Czy kolejne przeparowanie pozwoli im rozwinąć skrzydła i poddać się urokowi Wyspy Miłości?

Islandersi dokonają wyboru

Karolina Gilon po raz kolejny pojawi się w hiszpańskiej willi i dokona roszad. Wszystko wskazuje na to, że tym razem to jedna z dziewczyn pożegna się z programem. Czy aby na pewno?

Jak możemy się dowiedzieć, być może jeden z Islandersów weźmie los we własne ręce i postanowi dobrowolnie opuścić program. Czy w takim razie jedna z dziewczyn dostanie kolejną szansę na znalezienie miłości w Love Island? Jak potoczą się losy Wyspiątek? O tym przekonamy się już dziś o godz. 22.10 w stacji Polsat.

Jedno jest pewne, emocje dzisiejszego wieczoru są gwarantowane!

Jak myślicie? Kto dzisiaj pożegna się z Wyspą Miłości?

Źródło: Materiały Prasowe / Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry