,,Love Island 4’’: Wydarzenia na Wyspie miłości nie przestają zaskakiwać! Pierwszy pocałunek Pauliny i Andrzeja!

1 października 2021
Przez: : KS

Wydarzenia na Wyspie miłości zaskakują widzów z odcinka na odcinek coraz bardziej. Wszystko wskazuje na to, że niektóre z par w Love Island 4 końcu doszły do porozumienia. Niestety, oznacza to, że inne na dobre się rozpadły.

Love Island. Wyspa miłości 4

Małymi krokami czwarta edycja Love Island zbliża się ku końcowi. Kilka tygodni, podczas których telewidzowie towarzyszyli Islanderom upłynęło w zaskakująco szybkim tempie. Wydarzenia na Wyspie miłości pozwoliły na dobre poznać się uczestnikom i zdecydować, czy chcą z kimś stworzyć głębszą relację.

Uczestnicy Love Island 4
Love Island 4

Zobacz także: Ola Kot skrytykowała zachowanie Andrzeja z Love Island

Paulina i Andrzej

Po powrocie z Casa Amor Andrzej i Paulina zdecydowanie przechodzili trudne chwile. Piękna Islanderka nie potrafiła cieszyć się z nowej pary, widząc jak cierpi mężczyzna, który stara się o jej względy niemalże od samego początku programu.

Ostatecznie, para zdecydowała się przeprowadzić szczerą rozmowę. Na jej koniec, Andrzej podjął odważny ruch i pocałował Paulinę. Dziewczyna odwzajemniła pocałunek, choć internauci dopatrują się w nim nie do końca szczerych intencji.

Paulina i Andrzej Love Island 4
Paulina i Andrzej

Zakochany Islander wyznał, że na taki obrót spraw czekał od samego początku. Zapewnił również, że nie przestanie walczyć o swoją ukochaną.

Armando i Aleksandra

Adrian, mimo, że z Casa Amor wrócił w towarzystwie Edyty, przyznał, że przez cały czas w głowie miał Aleksandrę, która została w willi. Ostatecznie zdecydował, że relacja z piękną brunetką nie ma sensu, mając świadomość, że interesuje go inna kobieta.

Armando przeprowadził rozmowę z Edytą, podczas której nie brakowało łez dziewczyny. Islander przeprosił za swoje zachowanie i poprosił, aby nie żywiła do niego urazy.

Edyta i Armando Love Island 4
Edyta i Adrian – Love Island 4

Edyta i Mateusz, których relacje najprawdopodobniej się rozpadły zdecydowali dać sobie szansę. Mimo, że dopiero się poznają, być może wykluje się z tego jakieś uczucie.

Trzeba przyznać że wydarzenia na Wyspie miłości nie przestają zaskakiwać!

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz