Połącz się z nami

„Love Island 4”: Związek Aleksandry i Arka wisi na włosku. Armando odbije przyjacielowi atrakcyjną blondynkę?

Kto będzie partnerem Aleksandry?

News

„Love Island 4”: Związek Aleksandry i Arka wisi na włosku. Armando odbije przyjacielowi atrakcyjną blondynkę?

Arek po rozstaniu z Andzią skierował swoje obiekt zainteresowań w kierunku nowej wyspiarki Aleksandry. Adrian, który aktualnie jest w parze z Angeliką, nie zamierza rezygnować z rywalizacji o serce nowej uczestniczki.

Nowe islanderki

W Love Island nie ma miejsca dla singli. Tylko uczestnicy, którzy są w parze, mają szanse na pozostanie w hiszpańskiej willi. Podczas ostatniego przeparowania z programem pożegnać musiała się Klaudia. Jurek, jej dotychczasowy parter na swoją partnerkę wybrał Alex, która kilka dni wczesnej wspólnie z Aleksandrą dołączyła do grona wyspiarzy.

Zobacz także: Alex juz raz wygrała Love Island. Jej były chłopak to niezły przystojniak.

Nowe uczestniczki zrobiły wrażenie na chłopakach w willi. Na Aleksandrę uwagę szczególnie zwrócił Arek, którego związek z Andzią zakończył się dosyć burzliwie. Mimo iż mężczyzna deklarował, że myśli nad opuszczeniem programu, szybko otworzył swoje serce na nową uczestniczkę show. Co więcej, zawiedziony wybraniem przez Aleksandrę na swojego partnerka Arka, jest Adrian, który coraz śmielej przyznaje, że nowa uczestniczka bardzo mu się podoba.

Arek i Aleksandra Love Island
Nowa para w Love Island

Kto będzie z Aleksandrą?

W ostatnim docinku Armando dał do zrozumienia Aleksandrze, że chciałby ją bliżej poznać. Swojego niezadowolenia tym faktem nie krył Arek, który udał się z przyjacielem na szczerą rozmowę. Były partner Andzi otwarcie przyznał Adrianowi, że nie podoba mu się obecna sytuacja i liczy na to, że wkrótce Angelika zdecyduje, z którym z nich chciałby rozwinąć swoją relację.

Nowa uczestniczka, która jest w parze z Arkiem, przyznała, że liczyła na to, że Armando także będzie walczył o jej względy.

Widzowie, którzy śledzą odcinki Love Island, jak zwykle mają podzielone zdania. Część internautów zauważa zaborczość Arka, natomiast innym nie podoba się, że Armando po raz kolejny próbuje rozbić parę w hiszpańskiej willi.

„Arek jest strasznie zaborczy”

„Zaczynam zmieniać zdanie o Arku… ma jakieś niezdrowe zapędy jednak”

„Krzywa akcja. Skoro wybrała Arka to powinna się na nim skupić a Armando nie powinien się wpierdzielać. Wybiera jednego a drugiemu mówi Żeby o nią walczy”

Jak myślicie, kto ostatecznie będzie partnerem Aleksandry? Warto dodać, że niedawno inna islanderka Ola przyznała Arkowi, że chciałaby być z nim parze. Czy Armando odbije koledze nową uczestniczkę, a Arek będzie z zainteresowaną poznaniem go bliżej Olą?

źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry