“Love Island 5”: Jakub i Milena są parą! Opublikowali romantyczne wpisy!

21 czerwca 2022
Przez: : M.S.

O związku Jakuba i Mileny plotkowano już od jakiegoś czasu. W rozmowie z naszym portalem, Jakub nie chciał zdradzić, czy rzeczywiście łączy go coś więcej z piękną brunetką. Teraz w końcu, Jakub i Milena potwierdzili związek publikując wspólne zdjęcia na swoich profilach na Instagramie.

Love Island 5

Jakub Castillo był jednym z uczestników 5. edycji randkowego programu Love Island. Wyspa Miłości. 32-latek był jednym z najsympatyczniejszych i najbardziej dojrzałych mieszkańców willi. Początkowo wszedł w relację z Julią, jednak ta uznała, że mężczyzna jest dla niej za spokojny. Później podczas pobytu Islanderek w Casa Amor do wilii weszło pięć pięknych kobiet. Jakub zwrócił uwagę na Sandrę i chociaż wielu widzów twierdziło, że widzą go u boku Mileny, ostatecznie mężczyzna zdecydował, że to Sandra pozostanie z nim w programie.

Niestety, relacja Jakuba i Sandry zakończyła się jeszcze w Love Island, tuż przed wielkim finałem. Para uznała, że lepiej się dogadują na stopie koleżeńskiej.

Jakub i Milena potwierdzili związek!

Po zakończeniu programu, dociekliwy fani zauważyli, że Jakub prawdopodobnie spotyka się z inną z uczestniczek 5. edycji Love Island, Mileną. W związku z przypuszczeniami, zapytaliśmy wówczas Jakuba, czy to prawda, że łączy go coś więcej z koleżanką z programu. Wtedy, 32-latek nie chciał komentować tych doniesień.

Jakub i Milena z Love Island
Jakub i Milena

Jednak teraz już wszystko jasne i okazało się, że domysłu internautów się potwierdziły. Zarówno Jakub, jak i Milena zamieścili na swoich profilach na Instagramie wspólne zdjęcia i opatrzyli je romantycznymi wpisami.

“Życie nie jest idealne, ale sprawmy aby każdy dzień był naszym wspólnym szczęściem 🤍
#couple #happy #couplegoals #trip #szczecin #warszawa #toruń #smile #together”
wyznała Milena na swoim profilu.

Pod zamieszczonymi postami pojawiło się sporo komentarzy, również od uczestników 5. edycji Love Island:

“Ahhh tak coś czułam 😍❤️🔥🔥🔥” – napisała Oliwia.

“Robaczki 🔥😍❤️” – skomentowała Sandra.

“Wooow, szczęścia” 😍🔥- pożyczyła Ania.

My także trzymamy kciuki i życzymy szczęścia!

Źródło: Instagram Jakuba Castillo/ Mileny Sienkiewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej