„Love Island 5”: Jakub i Milena są parą po programie? Znamy prawdę

22 maja 2022
Przez: : W.M.

Jakub Castillo był uczestnikiem 5. edycji Love Island. Wyspa miłości. Uczestnik w parze z Sandrą odpadł z programu tuż przed wielkim finałem. Ostatnio fani zaczęli podejrzewać, że 32-latek po programie zaczął spotykać się z inną uczestniczką reality-show. Co tak naprawdę łączy Jakuba i Milenę z Love Island?

View this post on Instagram

A post shared by @jakub_castillo_love_island_5

Love Island 5

Piąta edycja Love Island dobiegła już końca. 10 kwietnia widzowie stacji Polsat oglądać mogli finałowy odcinek najnowszej edycji randkowego reality-show. W finale programu znalazły się trzy pary, które zdaniem widzów, jak i pozostałych uczestników miały największe szanse na stworzenie prawdziwego związku. O główną nagrodę walczyli Josie i Góral, Ola i Piotr oraz Patrycja i Mikołaj. Ostateczna decyzja należała jednak do widzów i najwięcej głosów otrzymali Josie Kwaśniewska i Kuba Galica, do których trafiła nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Jedną z osób, która wzięła udział w zakończonej kilka tygodni temu edycji Love Island, był Jakub Castillo. 32-latek od początku zyskał dużą sympatię pozostałych uczestników i wiele wskazywało na to, razem z Sandrą, która pojawiła się w programie w trakcie pobytu pozostałych uczestniczek w Casa Amor, będą w stanie stworzyć związek, jednak tak się nie stało. Jakub i Sandra szybko zrozumieli, że dużo lepiej dogadują się na stopie koleżeńskiej i ostatecznie musieli pożegnać się z Wyspą Miłości tuż przed wielkim finałem.

Jakub i Milena są parą?

Mimo iż widzowie stacji Polsat nie mogą oglądać jeszcze nowych odcinków reality-show, wciąż bacznie śledzą losy byłych uczestników programu. Spora część Islandersów bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki którym są w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Zobacz także: Będzie 6 sezon Love Island.

Ostatnio Jakub zamieścił na swoim profilu nowe zdjęcia, z których jasno wynika, że wciąż utrzymuje kontakt z uczestnikami, których poznał w hiszpańskiej willi.

W rozmowie z obcas.pl Castillo potwierdził, że stara się spotykać z przyjaciółmi z Love Island i już wkrótce czeka ich kolejny wyjazd.

Wyspa Miłości już dawno za nami, każdy wrócił do swojego życia, ale ten czas też zweryfikował zawarte znajomości. Poprzedni weekend wybraliśmy się do Białegostoku do Natalii, gdzie również przyjechała Klaudia. Był to wspaniały czas i już szykujemy powtórkę w takim samym zgranym gronie.”

Na zdjęciach, które opublikował były Islander w sieci, internauci szybko dopatrzyli się Mileny, która również pojawiła się w ostatniej edycji Love Island. Obserwatorzy zasugerowali, że Jakuba i Milenę łączy coś więcej niż zwykła znajomość. Postanowiliśmy zweryfikować te przypuszczenia u źródła i zapytaliśmy 32-latka, czy faktycznie jest w związku z Mileną. Jakub nie chciał jednak wypowiadać się na tematy związane z jego życiem uczuciowym, jednak wyraźnie zasugerował, że z kimś się spotyka.

„Co do komentarzy internautów, to z kim obecnie się spotykam, wolę zachować dla siebie.” – powiedział dla Obcas.pl Jakub

Jakub i Milena
Jakub i Milena z Love Island 5

Myślicie, że Jakub i Milena faktycznie mogą być razem?

źródło: obcas.pl/Instagram Jakub Castillo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej