„Love Island 6”: Powstaje nowa edycja Wyspy Miłości. Kiedy odcinki?

20 maja 2022
Przez: : W.M.

Niedawno widzowie oglądać mogli piątą edycji jednego z najpopularniejszych randkowych reality-show stacji Polsat. Okazuje się, że produkcją już szykuje kolejny 6. sezon Love Island. Wyspa Miłości. Kiedy nowe odcinki?

Zasady Wyspy Miłości

Premierowy sezon programu Love Island. Wyspa Miłości pojawił się w polskiej telewizji we wrześniu 2019 roku i w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej lubianych reality-show stacji Polsat.

Do programu Love Island zgłaszać się mogą single i singielki, które poszukają swojej drugiej połówki i dotychczas nie miały dużo szczęścia w miłości. Zasady, które obowiązują uczestników, nie są skomplikowane. W programie biorą udział osoby, wyłonione podczas castingów. Z każdym tygodniem w willi pojawiają się kolejni uczestnicy. W programie nie ma miejsca dla singli, dlatego osoby, które podczas przeparowań pozostaną bez pary, będą musiały pożegnać się z programem i opuścić Wyspę miłości.

W programie Love Island do wygrania jest aż 100 tys. złotych. Do finału trafiają trzy pary, a o tym, która z nich wygra, ostatecznie decydują widzowie. Jedna osoba z pary losuje kopertę z nagrodą, a czy kwota ta zostanie podzielona po połowie, zdecyduje lojalność partnera.

Love Island 6

10 kwietnia widzowie stacji Polsat oglądać mogli ostatni odcinek 5. edycji Love Island, w którym poznaliśmy zwycięzców. Decyzją widzów to Josie i Góral mieli największe szanse na stworzenie prawdziwego związku.

Fani Love Island z wielkim zniecierpliwieniem oczekiwani wiadomości o tym, czy powstanie kolejny sezon randkowego reality-show. Okazuje się, że już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć szóstą edycję Love Island. Wyspa miłości. Na oficjalnym profilu reality-show pojawił się komunikat o rozpoczęciu castingu do nowej edycji.

„Love Island. Wyspa miłości to szansa odnalezienia drugiej połówki, ale i przygoda życia 🔥❤️ Ślijcie do nas zgłoszenia 💌 pisząc wiadomości na insta lub klikając w link w opisie naszego profilu”

Produkcja nie zdradziła jeszcze, kiedy na ekrany trafią nowe odcinki, ale nie wykluczone, że pojawią się one dopiero w jesiennej ramówce stacji Polsat.

Czekacie na nowe odcinki Love Island?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej