„Love Island 5”: Jakub opowiedział o początkach swojego związku z Mileną. Od kiedy są parą?

25 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Chociaż wielu fanów programu Love Island. Wyspa miłości już od pewnego czasu podejrzewało, że Jakuba Castillo i Milenę Sienkiewicz po programie łączy coś więcej, dopiero niedawno byli Islandersi przyznali, że są parą. Jakub w rozmowie z Obcas.pl opowiedział więcej o swoim związku z Mileną.

Jakub i Milena z Love Island

Program Love Island. Wyspa miłości już nie raz udowodnił, że w reality-show można odnaleźć swoją drugą połówkę. Chociaż Jakub Castillo i Milena Sienkiewicz poznali się w 5. edycji polsatowskiego show, uczucie pomiędzy byłymi wyspiarzami narodziło się dopiero po powrocie do Polski.

Od zakończenia emisji Love Island minęło już kilka tygodni. Wielu widzów, którzy oglądali odcinki reality-show, wciąż bacznie śledzi losy byłych mieszkańców hiszpańskiej willi. Właśnie niedawno Milena i Jakub, którzy wzięli udział w 5. sezonie programu, potwierdzili, że są parą. Castillo w rozmowie z Obcas.pl opowiedział nieco więcej o swojej relacji z partnerką i o tym, jak wyglądają ich plany na wspólną przyszłość.

Jakub o związku z Mileną

Już podczas emisji odcinki 5. edycji Love Island wielu widzów głośno przyznawało, że Jakub i Milena, która dołączyła do pozostałych uczestników podczas Casa Amor, świetnie do siebie pasują. Mimo iż uczestnicy bardzo dobrze się dogadywali, ostatecznie Castillo w programie próbował budować relacje z Sandrą.

Chociaż internauci już od pewnego czasu podejrzewali, że uczestników po programie jednak połączyło coś więcej, Jakub i Milena dopiero niedawno potwierdzili, że faktycznie są parą. 32-latek w rozmowie z Obcas.pl przyznał, że wiążąc się z Mileną, nie zważał wcale na to, co mówili inni. Po programie zaczął więcej czasu spędzać z koleżanką z programu i wówczas narodziło się pomiędzy nimi uczucie.

„To wszystko wyszło dość spontanicznie. Nie patrzyłem przez pryzmat tego, co inni mówią i nie zwracałem na to uwagi. Po mojej przeprowadzce do Warszawy spotykaliśmy się większą grupą z programu i po jakimś czasie sami zaczęliśmy spędzać ze sobą więcej czasu. Ciężko tu dać ramy czasowe, wszystko działo się samo z siebie. Nie nazwałbym tego związkiem, bo nie lubię tego słowa, gdyż ma ono dla mnie zły wydźwięk. Jesteśmy parą.”

Castillo przyznał, że razem z partnerką wcale nie ukrywali swojego związku. Obydwoje nie czuli potrzeby opowiadania wszystkim o swoim życiu uczuciowym, jednak w końcu przyszedł ten czas, w którym świadomie potwierdzili swoim fanom, że są razem.

„To, że w social mediach nie dodawaliśmy wspólnych zdjęć, nie oznacza, że coś ukrywaliśmy. Osoby nam bliskie czy takie, z którymi spędzaliśmy czas, nie musiały pytać, bo po prostu widziały, że łączy nas coś więcej niż koleżeństwo. Oboje nie czuliśmy potrzeby zdawania relacji z naszego wspólnego czasu. Jednak świadomi byliśmy, iż coraz więcej osób pyta o nasz kontakt więc aby rozwiać te wątpliwości, zamieściliśmy jedno z naszych wspólnych zdjęć.”

Zarówno Jakub Castillo, jak i Milena Sienkiewicz byli pierwszymi uczestnikami ze wszystkich polskich edycji Love Island, którzy zgłaszając się do programu, mieli dzieci. Czy 32-latek miał okazję poznać już córkę swojej partnerki? Były uczestnik Wyspy miłości w rozmowie z Obcas.pl zdradził, że tak i co więcej, pociecha jego partnerki od razu skradła jego serce.

„Tak, oboje jesteśmy rodzicami, poznałem już córeczkę Mili, która jest przeuroczą dziewczynką i od razu skradła moje serce.”

Czy Jakub i Milena Maja plany na wspólną przyszłość? Zakochani chcą się cieszyć każdą chwilą, którą mają okazję razem spędzać.

„Jeśli chodzi o plany- cieszymy się każdą chwilą spędzoną razem i tym jak się nasza relacja rozwija.” – dodał

MIlena i Jakub Love Island 5
Milena i Jakub/ fot. materiały prywatne

źródło: obcas.pl/Instagram Jakuba Castillo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej