„Love Island 6”: Były Oliwii Miśkiewicz nowym uczestnikiem Wyspy Miłości!

14 września 2022
Przez: : W.M.

Jak się okazało, w kolejnym odcinku do wyspiarzy dołączy nowy uczestnik. Co ciekawe, jakiś czas temu spotykał się z Oliwią, znaną widzom z pierwszej edycji reality-show! Sasha ma na swoim koncie udział także w innym konwersyjnym formacie. Kojarzycie?

Love Island 6

Atmosfera w nowej edycji Love Island robi się coraz bardziej gorąca. Niedawno z programem musiała pożegnać się Weronika, ale pojawiły się także dwie nowe uczestniczki. W ostatnim odcinku Wyspy Miłości niespodziewanie do willi zawitała Natalia. Piękna Islanderska zrobiła ogromne rażenie na chłopakach. Nowa wyspiarka od razu przyznała, którzy z mężczyzn wpadli jej w oko. Po rozmowie z Kubą i Kamilem wybrała się na romantyczną randkę z Danielem, który nie ukrywał swojego zainteresowania nową uczestniczką.

Zobacz także: Do willi weszła Natalia. Rozbije związek Wero i Kuby?

Na tym emocje w Love Island się nie kończą. W kolejnym odcinki Love Island tym razem do Wyspiarzy dołączy nowy chłopak. Czy będzie w stanie zwrócić w głowie któreś z dziewczyn?

Sasha w Love Island

Prowadzącą Love Island zdradziła, że nowym uczestnikiem będzie Sasha Muzheiko.

„I co? W szoku ? Tego Pana chyba kojarzycie co?:)

No ciekawe czy namiesza.. jak myślicie? Komu zawróci w głowie? 😎” – napisała Gilon

Internauci, którzy interesowali się losem byłych uczestników reality-show Love Island, z pewnością kojarzą, że Sasha przez pewien czas spotykał się z Oliwią Miśkiewicz – uczestniczką 1. edycji Wyspy miłości, jednak ich związek nie przetrwał, a para rozstała się w nieco burzliwej atmosferze.

Oliwia z Love Island i Sasha z Top Model.
Oliwia i Sasha/fot. Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Sasha Muzheiko podobnie jak jego była partnerka, teraz będzie szukał drugiej połówki przed kamerami. Co ciekawe, udział w reality-show to nie nowość dla Sashy. Mężczyzna ma na swoim koncie przygodę z Warsaw Shore, a także Top Model.

Myślicie, że Sasha zagości na dłużej w hiszpańskiej willi i odnajdzie w Love Island prawdziwą miłość?

Nowy odcinek Love Island już dziś o godz. 22.10 na antenie Polsatu! Z pewnością będzie się działo.

źródło: Instagram Karoliny Gilon/Instagram Oliwii Miśkiewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej