„Love Island 6”: Do willi weszła piękna Natalia. Rozbije związek Wero i Kuby?

14 września 2022
Przez: : W.M.

W poprzednim odcinku Love Island do hiszpańskiej willi niespodziewanie weszła Natalia. Piękna uczestniczka zrobiła wrażenie na chłopakach. Dziewczyna niemal od razu przyznała, którzy mężczyźni wpadli jej w oko, a jednym z nich był między innymi Kuba. Czy Natalia spróbuje rozbić jego związek z Wero?

Natalia z Love Island

Po ostatnim przeparowaniu nie wszystkie pary wydawały się zadowolone z tego, z kim mają spędzić noc. Kamil i Sara po rozmowie ze swoimi nowymi partnerami w nocy obydwoje uciekli ze swoich łóżek, aby spać razem na zewnętrznej kanapie, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz także: Przeparowanie na Love Island. Odpadła prawdziwa piękność.

Następnego dnia do willi zupełnie niespodziewanie weszła nowa uczestniczka. Natalia od razu zaprosiła do Kręgu Ognia wszystkich wyspiarzy, aby ich lepiej poznać. Czyżby układ par w Love Island wkrótce panowanie miał się zmienić?

Love Island 6 odc 14

Natalia pojawiając się w willi, niemal od razu przyznała, że najbardziej podobają się jej Kuba, Kamil i Daniel. Nowa uczestniczka nie tracąc czasu, udała się na rozmowę z pierwszym z nich. Kuba wyraźnie dał jej do zrozumienia, że swój związek z Wero traktuje poważnie i nie chce nic zmieniać, jednak nie ma nic przeciwko poznawaniu innych dziewczyn. Wero przyznała, że nie jest zazdrosna.

„Nie, nie absolutnie jeżeli bardziej spodoba mu się Natalia, ja nie będę miała jakby przeciwko, ok. Ale jeżeli ona chce, chce go poznać, jeżeli uważa, że jest lepsza ode mnie to…” – stwierdziła

Chociaż Wero próbowała nie okazywać zazdrości, później w rozmowie z Kubą w jej głosie dało się wyczuć niepewność. Kuba zapewnił ją jednak o swoim oddaniu.

Natalia postanowiła porozmawiać także z Kamilem, jednak mężczyzna podkreślił, że chociaż nie ma z tym problemu, pomiędzy nimi jest duża różnica wieku. Kamila wciąż ciągnęło w stronę Sary, a wejście pięknej uczestniczki sprawiało, że dziewczyna jeszcze bardziej zatęskniła za byłym parterem.

Z ostatnim z chłopaków, który się jej spodobał, Natalia wybrała się na romantyczną randkę w pięknych okolicznościach przyrody. Daniel nie ukrywał, że jest zainteresowany poznaniem nowej Islanderki, natomiast ona głośno przyznała, że Daniel zdecydowanie jest w jej typie.

Natalia z Love Island 6, / materiały prasowe Polsat

Czy Natalia stworzy z którymś z chłopaków parę? Jak oceniacie nową uczestniczkę Love Island?

źródło: Instagram Love Island/materiały prasowe Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej