„Love Island 6”: Casa Amor ruszyło. Pojawili się prawdziwi przystojniacy i piękne singielki. Namieszają?

21 września 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku mieszkańcy willi uczestniczyli w kolejnym przeparowaniu, ale już niedługo układ par w programie może ulec zmianie. Casa Amor zbliża się wielkimi korkami. Produkcja zdradziła już, jak wyglądają nowi uczestnicy. Czy zdołają rozbić któryś ze związków?

Przeparowanie w Love Island

W poprzednim odcinku Love Island uczestników ponownie odwiedziła Karolina Gilon. Prowadząca reality-show nie pojawiła się w willi bez powodu i od razu zaprosiła wyspiarzy do Kręgu Ognia, ogłaszając kolejne przeparowanie. Tym razem wybierały dziewczyny.

Jako pierwsza zaczęła Natalia, która zaprosiła do siebie Daniela. Roksana przyznała, że nie chce rozbijać żadnej z par, dlatego wybrała Sashę, podkreślając, że liczy na to, ze także oni odnajdą w programie szczęście.

Wiktoria nie zaskoczyła i wybrała Sebastiana. Także pozostałe pary pozostawały bez zmian. Paula wskazała Pawła, Sara Kamila, natomiast Wero Kubę.

Casa Amor w Love Island 6

Na  Wyspie Miłości nadchodzi wielki test wierności, co oznacza tylko jedno – Casa Amor.  Wyjazd  połowy uczestników do drugiej willi, jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez widzów momentów w Love Island. W willi Casa Amor na uczestników czekać będą atrakcyjni single lub piękne singielki.  Także uczestnicy, którzy pozostają w dobrze znanej widzom willi, będą mieli szanse poznać nowe osoby.

Zobacz także: Daniel z Love Island naprawdę ma dziewczynę poza programem?

Pojawienie się w programie zupełnie nowych uczestników, może namieszać wśród dotychczasowych par. Widzowie od początku nie dają dużych szans na przetrwanie powstałych związków i głośno sugerują, że uczestników nie łączy nic poza chęcią dojścia do finału. Czy ich przypuszczenia się potwierdzą?

Już w nowym odcinku Love Island chłopaki zostawia swoje partnerki i przeniosą się do Casa Amor. Produkcja pokazała już także sylwetki i twarze nowych singli i singielek, którzy będą się starać zdobyć serca aktualnych Islanderów.

Jak myślicie, które z par rozpadną się podczas Casa Amor? Czy Sasha i Roksana, których nie łączy nic, odnajdą w programie swoje drugi połówki?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej