„Love Island 6”: Dlaczego Angelina i Sasha się rozstali?

2 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Niespełna dwa miesiące temu widzowie oglądać mogli finał 6 edycji Love Island, który wygrali Angelina i Sasha. Jak się właśnie okazało, ich związek nie przetrwał, a para postanowiła krótko skomentować swoją decyzję. Dlaczego Angelina i Sasha z Love Island się rozstali?

Zakończony na początku października najnowszy sezon Love Island dostarczył widzom sporych emocji. Pierwszy raz w historii programu aż 4 pary, które deklarowały sobie miłość, znalazły się w finale. Ostatecznie decyzją głosów widzów zwycięzcami Wyspy Miłości zostali Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko.

Po programie przez pewien czas wszyscy finaliści udowadniali, że to, co połączyło ich w programie, to prawdziwe uczucie, jednak jako pierwsi o swoim rozstaniu poinformowali zdobywcy 4 miejsca Sara i Kamil. Sporym zaskoczeniem dla fanów reality-show była także informacja o tym, że zakończył się związek Wero i Kuby. Jak się okazało, do grona tego właśnie dołączyli zwycięzcy Love Island Angelina i Sasha.

Dlaczego Angelina i Sasha się rozstali?

Fani Love Island od pewnego czasu podejrzewali, że związek Angeliny i Sashy przeżywa kryzys. Para nie publikowała wspólnych zdjęć, a uczestnicy skupili się na rozwijaniu swojej kariery.

Niestety ich przypuszczania się potwierdziły. Na początku października Angelina i Sasha poinformowali, że nie są już razem.

“The End 🏝🌷 Kto nie spróbuje ten się nie dowie !

My spróbowaliśmy i się dowiedzieliśmy, że nie było nam pisane w #bigcitylife 🌴🍷🤷🏻‍♂️” – napisali na Instagramie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mr Sasha (@aleksandrmuzheiko)

Pod postem zwycięzców Love Island pojawiło się wiele komentarzy. Internauci byli zawiedzeni i sugerowali nawet, że Angelina i Sasha podobnie jak pozostałe pary, udawali uczucie i zgłosili się do programu wyłącznie dla popularności.

Zobacz także: Zwycięzcy „Love Island 6” rozstali się! Widzowie są wściekli!

Angelina i Sasha wkrótce zabrali głos i wyjaśnili, że mimo chęci i starań, dzieląca ich spora odległość sprawiła, że ich związek się nie udał.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej