„Love Island 6”: Kolejna konkurencja uczestników obrzydziła widzów! „granice zostały przekroczone”

18 września 2022
Przez: : W.M.

W jednym z ostatnich odcinków Love Island uczestnicy mieli za zadanie przenosić jedzenie a następnie napoje z ust do ust. Chociaż sami wyspiarze wydawali się zadowoleni z konkurencji, widzowie zupełnie odwrotnie komentowali kulinarną zabawę uczestników Wyspy Miłości.

Love Island 6 odc 17

W Love Island dzieje co naprawdę sporo. Uczestnicy, jak i sami widzowie nie mogą narzekać na nudę i brak emocji. Niedawno do uczestników dołączyła Natalia, a niedługo po niej w willi pojawił się także Sasha.

Nowa uczestniczka ma przed sobą nie mały dylemat i wciąż waha się, czy chce być w parze z Danielem, czy Sashą. Chociaż w poprzednim odcinku Love Island Natalia wyznała Sashy, że na chwilę obecną traktuje go bardziej jako kolegę i jest nakierowana w stronę Daniela, nowy uczestnik zdecydowanie nie złożył broni i zapowiedział, że będzie walczyć o serce atrakcyjnej 23-latki.

„Na ten moment bardziej jestem nakierowana na Daniela. Lubię Cię, ale bardziej postrzegam Ciebie jako kolegę, kumpla (…) ale to nie jest to samo co mam z Danielem, tak mi się wydaje” – mówiła

Na Wyspie miłości polało się także sporo łez, a wszystko przez historię, którą podzielił się z innymi mieszkańcami willi Kuba. Partner Wero zaprosił przyjaciół do Kręgu Ognia i wyznał, że zmagał się z nowotworem.

“Miałem raka. Ciężko mi było z niego wyjść, tak naprawdę byłem jedną nogą już na drugim świecie, sorry i to był taki rok wyjęty z mojego życia gdzie leżałem, przyjmowałem chemię. Było to ciężkie dla mnie wiesz.” – zwierzył się Kuba. Ta choroba cały czas jest we mnie tylko jest uśpiona, dlatego każdego z Was szanuję, że tutaj jesteście, spełniacie marzenia, bo to tutaj o to chodzi.”

Konkurencja uczestników

W poprzednim odcinku Love Island uczestnicy zaproszeni zostali także do nowej konkurencji. W kulinarnej zabawie chodziło o jak najszybsze przenoszenie jedzenia, a następnie także napojów z ust do ust bez użycia rok.

Zobacz także: Kiedy finał Love Island 6?

Widzowie, którzy oglądali odcinek Wyspy miłości i przyglądali się, jak Islandersi między innymi przelewają pomiędzy sobą płyny wymieszane ze śliną, nie zostawili na konkurencji suchej nitki.

„obrzydliwe sa te gry”

„O matko dramat”

„Pewne granice zostały przekroczone. Obrzydlistwo.”

„Niezbyt przyjemnie się na to patrzyło. Raczej mocno nietrafiony pomysł na grę moim zdaniem.” – pisali internauci

Podzielacie zdanie widzów?

Już dzisiaj kolejny odcinek Love Island, w którym dowiemy się, jak przebiegła wspólna noc Sary i Kamila w Kryjówce. 

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej