„Love Island 6”: Który uczestnik oszukiwał? Natalia: „To jakiś żart?”

27 września 2022
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku Love Island wydarzy się coś, czego jeszcze nie było. Chociaż prowadząca program Karolina Gilon już wcześniej ostrzegała, że nie wszyscy są szczerzy, prawda w końcu wyjdzie na jaw. Czy przypuszczenia, że Daniel ma dziewczynę poza programem, się potwierdzą?

Love Island

Dziewczyny wróciły juuż z Casa Amor do Willi. Nowych partnerów wybrały dla siebie Roksana, która wcześniej była w relacji koleżeńskiej z Sashą oraz Paula. Dotychczasowa partnerka Pawła przyprowadziła u swojego boku Patryka. Wejście Pauli z nowym uczestników zszokowało nie tylko samego Pawła, jak i wszystkich uczestników.

Sporo zamieszania wywołały także słowa Ady, która przed opuszczeniem Love Island stwierdziła, że Kuba dawał jej sprzeczne sygnały i troszkę zakręcił jej w głowie. Islander próbował się bronić, a pozostali uczestnicy zaczęli obracali w żart sytuacje, o których opowiadały dziewczyny. Wero próbowała wyjaśnić nieporozumienie najpierw z Kubą, a następie z Alicją, która spędziła z nimi ostatnie dni.

Sama Alicja miała żal do Sebastiana po tym, jak na przeparowaniu wybrał Wiki. Widząc, jak przytula i całuje partnerkę, czuła się przez niego oszukana. Jak przyznała, Seba dawał jej jasne sygnały, że dobrze się dogaduję i być może to właśnie ją wybierze.

Który uczestnik Love Island kłamie?

Niedawno Karolina Gilon ostrzegała Wyspiarzy, że nie wszyscy z nich są szczerzy wobec swoich partnerów i dodała, że wkrótce prawda się obroni. Właśnie przeszedł ten czas.

W nowym odcinku Love Island dowiemy się, który z uczestników kłamał.

Zobacz także: Daniel z Love Island naprawdę ma dziewczynę poza programem?

Czyżby przypuszczenia internautów, którzy głośno sugerowali, że Daniel ma dziewczynę poza programem, się potwierdzą? Wiele na to wskazuje.

„Twoje zachowanie bardzo nas zaniepokoiło i zaczęliśmy się temu bliżej przyglądać” – zwróci się do jednego z uczestników prowadząca

„To jakiś żart?” – powie Natalia

Karolina Gilon podsumuje bez litości.

„To nie jest żart” – doda Gilon

Nowy odcinek Love Island już dziś o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

źródło: materiały prasowe Polsat/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej