„Love Island 6”: Nowe przeparowanie. Sasha obraził Roksanę. Widzowie: „wywalcie go”

16 września 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Love Island uczestnicy zaczęli od przeparowania. Sasha jako nowy uczestnik wybierał pierwszy. Niestety tym, w jaki sposób rozmawiał z Roksaną, wyjątkowo podpadł widzom.

Love Island 6 odc 16

Nowy odcinek Love Island rozpoczął się od niespodziewanego przeparowania. W wilii pojawiła się Karolina Gilon i zaprosiła dziewczyny do Kręgu Ognia, oznajmiając, że tym razem wybierają panowie. Po chwili weszli Islanderzy i dołączyli do nowego uczestnika. Sasha wybierał jako pierwszy i na swoją partnerkę wskazał Natalię. Kolejny był Kamil, który po krótkim rozstaniu ponownie mógł sparować się z Sarą.

Nie zaskoczył także wybór Sebastiana, który stwierdził, że jest uzależniony od Wiktorii i chce, aby to ona zajęła miejsce przy jego boku.

Paweł kolejne dni postanowił spędzić w towarzystwie Pauli, a Kuba oczywiście z Wero. Ostatni wybierał Daniel i w tym wypadku nie było wątpliwości, że jego partnerką zostanie Roksana.

Rozmowa Sashy z Roksaną

Wkrótce po przeparowania Roksana postanowiła porozmawiać z Sashą. Jak przyznała sama wcześniej, Sasha wydawał się jej zabawny, pozytywny i na pewno bardziej dojrzały niż Daniel.

Gdy dziewczyna zapytała nowego uczestnika, czy jest w jego typie, Sasha bez zastanowienia wypalił, że nie. Później brnąc w temat, próbował wyjaśnić, co nie podoba mu się w Roksanie.

Pozostałe dziewczyny były ciekawe, jak przebiegła rozmowa Roksany z Sashą i nie ukrywały zdziwienia, gdy Roksana wyznała im, że Sasha nazwał ją „za dużą”. Islanderka mocno się rozkleiła, gdyż słowa nowego uczestnika bardzo ją dotknęły.

Zobacz także: Oliwia Miśkiewicz wymownie skomentowała udział byłego chłopaka w Love Island.

Chociaż Roksana i Sasha przy pozostałych wyspiarzach wyjaśnili sobie powstałe nieporozumienie, niesmak wśród fanów oglądających ostatni odcinek pozostał.

Na oficjalnym profilu Love Island pojawia się wiele głosów widzów, którzy już mają dosyć zachowania Sashy i chętnie odesłaliby go do domu.

„Sasza do domu, burak”

„Obróciliście to w żart, ale niesmak pozostał…”

„Mój pierwszy i ostatni komentarz na tym profilu . ŻAŁOSNY CZŁOWIEK . Wywalcie go dla dobra programu”

„Sasza do domu!!

Oglądaliście ostatni odcinek Love Island? Co myślicie o zachowaniu Sashy?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej