„Love Island 6”: Sasha nowym uczestnikiem. Oliwia wymownie skomentowała udział byłego chłopaka w reality-show

15 września 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku do uczestników Love Island dołączył Sasha Muzheiko. Okazuje się, że nowy Islander kilka miesięcy temu rozstał się z Oliwią Miśkiewicz, która była finalistką pierwszej edycji reality-show. Teraz Oliwia wymownie skomentowała udział byłego chłopaka w randkowym programie.

Sasha w Love Island

W ostatnim odcinku Love Island męska część uczestników opuściła na chwile wille, aby spędzić czas w swoim gronie. Oznaczało to, że w willi zostały same dziewczyny, które poświeciły ten czas na ćwiczenia jogi i medytacji. Wówczas zupełnie niespodziewanie dołączył do nich nowy uczestnik. Sasha od samego początku wykazywał pewność siebie i szybko odnalazł wspólny język z dziewczynami. Islanderkom bardzo spodobał się jego silny charakter i miła. Aparycją. Szczególne zainteresowanie w stronę nowego Wyspiarza wykazywała Natalia, której zaimponowało brązowe oczy Sashy. To właśnie Natalię jako pierwszą zaprosił na rozmowę.

„Bardzo lubię opowiadać i bardzo lubię słuchać. Lubię poznawać osoby, szczególnie jeśli o czymś ciekawym rozmawiamy.” – powiedział Sasha

Natalia bardzo chciała poznać nowego Islandera.

„Ja w tej chwili bardzo chcę Cię poznać, więc raczej zadaje Ci pytania” – sprostowała Natalia

Oliwia skomentowała udział Sashy w Love Island

Chociaż teraz Sasha szuka swojej drugiej połówki w Love Island, jeszcze do niedawna był w związku z finalistką pierwszej edycji Wyspy Miłości – Oliwii Miśkiewicz.

Zobacz także: Były chłopak Oliwii Miśkiewicz nowym uczestnikiem Love Island.

Rozstanie Oliwii i Sashy było dla ich fanów niemałym szokiem, gdyż uchodzili za bardzo dopasowaną parę. Miśkiewicz i Muzheiko chętnie chwalili się swoim związkiem i zapewniali o silnym uczuciu, które ich połączyło. Jeszcze do niedawna para mieszkała razem na Bali, ale kilka miesięcy temu Sasha wrócił do Polski i para poinformowała o swoim rozstaniu. Niestety wszystko wskazuje na to, że rozstanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze, gdyż wkrótce byli partnerzy zaczęli oczerniać się w sieci.

W minioną środę Karolina Gilon przedstawiła na swoim profilu nowego uczestnika Love Island, którym jak wiadomo, został Sasha Muzheiko.

„I co? W szoku ? Tego Pana chyba kojarzycie co?:)

No ciekawe czy namiesza.. jak myślicie? Komu zawróci w głowie? 😎”

Oliwia postanowiła w wymowny sposób skomentować udział byłego chłopaka w Love Island

„Oj Karola 😂❤️” – napisała

Oliwia skomentowała udział Sashy w Love Island

Oglądaliście ostatni odcinek Love Island? Myślicie, że Sasha odnajdzie w programie swoją drugą połówkę?

źródło; Instagram Karoliny Gilon/Instagram Oliwii Miśkiewicz/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej