„Love Island 6”: Sara pokazała, jak wyglądała przed operacją plastyczną

31 października 2022
Przez: : W.M.

Sara Ciula była jedną z finalistek 6. edycji Love Island. Wyspa miłości. Była partnerka Kamila po zakończeniu udziału w programie aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Właśnie na swoim Instagramie Sara z Love Island niedawno pokazała, jak wyglądała przed operacją plastyczna nosa.

Love Island 6

Niedawno zakończył się szósty sezon Love Island, który dostarczył fanom randkowego reality-show sporych wrażeń. Ostatecznie program wygrali Angelina i Sasha, ale o zwycięstwo wyjątkowo walczyły jeszcze trzy pary. Drugie miejsce zdobyli Wiktoria i Sebastian, trzecie Wero i Kuba, a ostatnie przypadło Sarze i Kamilowi.

Po zakończeniu udziału w Love Island i powrocie uczestników do rzeczywistości nie wszystkie związki, które narodziły się w programie, przetrwały. Krótko po opuszczeniu hiszpańskiej willi okazało się, że relacja Roksany i Pawła się rozpadła, a wkrótce także Sara i Kamil poinformowali fanów o swoim rozstaniu.

Sara z Love Island kiedyś

Niemal wszyscy uczestnicy Love Island po zakończeniu udział w reality-show aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki którym fani na bieżąco śledzą, jak wygląda ich życie po programie.

Sara Ciula była uczestniczką zakończonej niedawno szóstej edycji Love Island. 26-latka zdecydowała się szukać miłości przed kamerami, ale jak wiadomo, jej związek z Kamilem należy już do przeszłości.

Ciula chętnie odpowiada na pytanie swoich obserwatorów. Ostatnio była islanderska przyznała, że miała operację plastyczną nosa i pokazała, jak wyglądała jeszcze kilka lat wcześniej przed zabiegiem.

Sara z Love Island kiedyś

Uczestniczka Love Island dziś pochwalić się może szczupłą sylwetką, o jakiej marzy niejedna dziewczyna. 26-latka przyznała, że swoją figurę zawdzięcza treningom, a przede wszystkim diecie. Sara z Love Island zdradziła także, ile aktualnie waży.

“Próbowałam mnóstwo razy, głodziłam się, ale po kilku dniach miałam napady głodu i jadłam wszystko, co wpadło mi w rękę. Wszystko zawdzięczam jednej osobie, która się kiedyś pojawiła w moim życiu. Poznałam kogoś, kto startował w zawodach kulturystycznych, rozpisywał diety i plany treningowe. Pokazał mi, że można jeść bardzo smacznie i zdrowo. Zaczęłam chodzić na siłownię, co prawda dieta zrobiła największą robotę, ale treningi na pewno też miały wpływ. Liczyłam dokładnie kalorie, robiłam sobie pudełka do pracy, wracałam o 20:00 do domu, robiłam 5 posiłków na kolejny dzień. […] Nawet nie wiem kiedy schudłam pierwsze 5 kg. […] Jakiś czas później wyjechałam do Belgii, znowu wróciłam do zdrowego odżywiania i zeszło mi kolejne 5 kg, a pozostałe kilogramy zrzuciłam przez stres, ponieważ wtedy przestaję jeść. Tak naprawdę ta moja waga się teraz waha 57-59 kg” – napisała Sara Ciula

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej