„Love Island 7”: Adam na starych zdjęciach jest nie do poznania. Zobaczcie, jak się zmienił!

24 marca 2023
Przez: : W.M.

Adam Boguta jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników nowej edycji Love Island. Poza tym, że sporo emocji wśród widzów wzbudza jego zachowanie w programie, nie inaczej jest także z jego wyglądem. Okazuje się, że Adam z Love Island kiedyś wyglądał zupełnie inaczej.

W programie Love Island emocje zaczynają sięgać zenitu, a relacje pomiędzy uczestnikami stale się zmieniają.

Wszystko wskazuje na to, że póki co jedną z najbardziej stabilnych par jest relacja Adama z Martą. Przypominamy, że 27-letni Islander próbował wcześniej szczęścia z kilkoma innymi uczestniczkami, jednak dotychczas nie poczuł do żadnej z nich nic więcej. Wszystko zmieniło się, gdy w willi pojawiła się Marta, na którą otworzył swoje serce.

Adam Boguta z Love Island 7 na co dzień pracuje jako DJ, a także producent muzyczny. Ogromną pasją Adama jest oczywiście muzyka.

Czy uczestnik Wyspy miłości odnajdzie szczęście u boku Marty, czy może wkrótce w willi pozna kolejną Islanderkę, która zwróci mu w głowie? O tym widzowie reality-show przekonają się, oglądając kolejne odcinki Love Island 7.

Zobacz także: Kiedy finał 7 edycji Love Island?

Metamorfoza Adama z Love Island

Chociaż aktualnie Adam daje się bliżej poznać widzom Love Island, 27-latek ma są sobą już jedną przygodę z reality-show. Przypinamy, że Adam w 2014 roku wystąpił w programie Top Model. Jak można się domyślić, już wtedy wyglądał inaczej niż teraz.

Na profilu Adama z Love Island znaleźć można wiele jego starych zdjęć, na których nie ma długich włosów, a jego ciało nie zdobi tyle tatuaży.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Adam Boguta z Love Island.

Jak oceniacie metamorfozę uczestnika Love Island?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej