Marta Borkowska: [wiek, Love Island 7, partner, Instagram]

17 marca 2023
Przez: : W.M.

Na Wyspie miłości pojawiła się kolejna uczestniczka. Marta Borkowska dołączyła do grona Wyspiarzy nowej edycji Love Island. Kim jest, ile ma lat i co robi na co dzień Marta z Love Island 7?

Marta Borowska: wiek

Marta Borkowska z Love Island 7 ma 28 lat i aktualnie mieszka w Łodzi. Z zawodu jest trenerką fitness, a poza tym pracuje również jako modelka. Praca przed obiektywem sprawiła, że narodziła się w niej kolejna pasja, czyli fotografia, w której stawia pierwsze kroki.

Nowa uczestniczka Love Island jest pewna siebie, odważna i ekstrawertyczna. Szybko nawiązuje relacje międzyludzkie. Chociaż jest kobietą niezależną, potrafi świetnie współpracować i jest zmotywowana na osiągnięcie sukcesu.

Marta Borkowska: partner

Zgłaszając się do programu Marta tak jak pozostali uczestnicy zdeklarowała, że jest singielką. Jak zdradziła 28-latka, doświadczenia po jej ostatnim związku sprawiły, że zaczęła jeszcze więcej podróżować.

Marta z Love Island ma otwarte serce i wierzy, że znajdzie w końcu miłość. Czy jej druga połówka czekać będzie na nią na Wyspie miłości? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Love Island.

Love Island 7

Program Love Island to jeden z najbardziej popularnych reality-show. Pierwszych sześć edycji emitowanych było na antenie stacji Polsat, a najnowsza siódma edycja trafiła tym razem do telewizyjnej Czwórki.

Na Wyspie miłości ponownie zamieszkało grono singli, którzy szukają w willi swoich drugich połówek. Po ponad dwóch tygodniach emisji odcinków do Islanderów dołącza między innymi Marta, która pojawi się w willi w towarzystwie innego nowego uczestnika Kuby Wojnowskiego “Wojny”, który doskonale znany jest widzom z pierwszej edycji Farmy.

Zobacz także: „Wojna” z Farmy nowym uczestnikiem Love Island.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Marta Borkowska: Instagram

Nowa uczestniczka Love Island bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Marty z Love Island znaleźć można pod nazwą @marta_lvlfit. Co ciekawe, jej profil śledzi ponad 700 tys. followersów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej