„Love Island 7”: Alicja ma już nowego chłopaka. Pokazała romantyczne nagranie

23 maja 2023
Przez: : W.M.

Alicja Ostrouch była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek zakończonej niedawno 7 edycji Love Island. Chociaż w programie próbowała budować związek z Mateuszem, ich drogi rozeszły się i dziś nie utrzymują żadnego kontaktu. Jak się właśnie okazało, Alicja z Love Island ma już nowego partnera. Kim jest chłopak uczestniczki reality-show?

7 edycja Love Island bez wątpienia była jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Nowy sezon od początku wzbudzał sporo emocji. Poza tym, że reality-show po sześciu edycjach przeniesiono na antenę TV4 , a odcinki emitowane były w nowych godzinach, sami uczestnicy dbali o to, aby widzowie nie nudzili się przed ekranami swoich telewizorów.

Ostatecznie do finału ponownie dostały się cztery pary, jednak Agata i Hubert zdeklasowali pozostałych Islanderów i wygrali 7 sezon Love Island, zdobywając aż 75% głosów.

Chociaż wszystkie pary, które walczyły w finale o zwycięstwo przyznawały przed kierami, że w hiszpańskiej willi połączyło ich prawdziwe uczucie, po zaledwie kilku tygodniach rozpadł się związek Marty i Adama, którzy zajęli trzecie miejsce.

Zobacz także: Marta ogłasza rozstanie z Adamem. Co się stało?

Alicja z Love Island ma chłopaka

Nie da się ukryć, że wśród widzów sporo emocji wzbudzała również relacja Alicji i Mateusza. Islandersi niemal od początku wyjątkowo dobrze się dogadywali, a gdy znaleźli się w kryjówce, nie szczędzili sobie czułości.

Ich związek miewał w willi zarówno wzloty i upadki, jednak gdy widzowie zagłosowali za odejściem z Love Island Alicji, Mateusz nie rozpoczał długo po odejściu partnerki, a po pewnym czasie zakochał się w nowej Wyspiarce Sandrze Dorsz, z którą doszedł do finału.

Jak wiadomo, Alicja i Mateusz z Love Island nie mają ze sobą już żadnego kontaktu, a finalista Wyspy miłości pielęgnuje uczucie, które narodziło się pomiędzy nim a Sandrą. Jak się właśnie okazało, także i Alicja odnalazła szczęście u boku innego partnera.

Uczestniczka Love Island 7 pokazała na Tik Toku nagranie, na którym towarzyszy jej nowy chłopak. Hasztagi pod filmem jasno sugerują, że Alicja jest ponownie zakochana.

„#dlaciebie #dc #loveisland #forupage #couple” – podpisała nagranie

Życzymy dużo szczęścia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej