„Love Island”: Finaliści siódmej edycji ogłosili rozstanie! „Nie zakochał się…”

20 maja 2023
Przez: : M.J

Adam i Marta, którzy dotarli do finału siódmej edycji Love Island właśnie ogłosili rozstanie. Na profilach w mediach społecznościowych uczestników miłosnego reality-show pojawiły się oświadczenia, z których możemy się dowiedzieć, że to Adam zakończył tę relację. Jak podkreślił – “zasługuje na kogoś, kto ją pokocha tak jak ja nie potrafiłem”.

Związek Marty i Adama

Relacje i rozstania par, które poznały się w miłosnym reality-show zawsze budzą emocje wśród widzów. Tym razem okazuje się, że związek finalistów siódmej edycji należy już do przeszłości.

Adam i Marta poznali się na Wyspie Miłości już w trakcie trwania programu. Piękna brunetka niemal od razu zwróciła na siebie uwagę Adama i tym samym dotrwali oni do finału Love Island 7, ostatecznie zajmując w nim trzecie miejsce.

Nie da się ukryć, że niewiele osób wierzyło w ich relację. Jednak na przekór niedowiarkom Adam i Marta kontynuowali swoją znajomość po powrocie do Polski. Co więcej, ostatnio nawet ze sobą zamieszkali. Tym bardziej wiadomość o ich rozstaniu zaskoczyła widzów Love Island.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 7”: Marta i Adam udają uczucie? Widzowie nie mają wątpliwości

Marta i Adam z Love Island 7 ogłosili rozstanie

Dziewczyna na swoim profilu w mediach społecznościowych zdecydowała się odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów. Jedno z nich dotyczyło wspólnego live’a z Adamem i wówczas dowiedzieliśmy się, że już do niego nie dojdzie.

Marta jest nieco bardziej wylewna, jeśli chodzi o zakończony związek. Jak podkreśliła, to Adam zdecydował o rozstaniu, gdyż nie pojawiło się u niego głębsze uczucie.

“Nie jestem już z Adamem. Nie zakochał się i nie winię go za to. Sama tak miałam w poprzednich związkach i całkowicie rozumiem. Nie da się kogoś zmusić do miłości. Życzę mu jak najlepiej”

Finaliści siódmej edycji ogłosili rozstanie/fot. Instagram.

W rozmowie z serwisem Plejada Marta zdradziła jeszcze więcej szczegółów dotyczących zakończonej relacji z Adamem.

“Zapytałam, czy mnie kocha i nie odpowiedział. Więc dla mnie wszystko było jasne. Nie czuję się dobrze, bo była to dla mnie niespodzianka. Myślałam, że jest między nami okej. Byłam naprawdę zakochana. Nie żałuję tej relacji. To był piękny czas” – podsumowała.

Finaliści siódmej edycji ogłosili rozstanie/fot. Instagram.
Finaliści siódmej edycji ogłosili rozstanie/fot. Instagram.

Oświadczenie w tej sprawie pojawiło się także na profilu Adama Boguty. Uczestnik Love Island poprosił internautów o wstrzymanie się z negatywnymi opiniami. Jak podkreślił, po prostu nie potrafił pokochać Marty i to jest głównym powodem ich rozstania.

“Proszę was o wstrzymanie się z negatywnymi komentarzami. Wszyscy jesteśmy dorośli. Staramy się dać drugiej osobie w relacji to, czego potrzebuje i kochać się wzajemnie takimi, jakimi jesteśmy. To, że komuś się nie udało, to nie jest twoje zmartwienie. Rozstałem się z Martą, ale uważam, że jest bardzo dobrym człowiekiem i zasługuje na kogoś, kto ją pokocha tak jak ja nie potrafiłem “

Finaliści siódmej edycji ogłosili rozstanie/fot. Instagram.

Spodziewaliście się, że związek finalistów Love Island tak szybko się rozpadnie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej