„Love Island 7”: Alicja zmiażdżona przez Dodę. Widzowie: „Dalej nic nie zrozumiała”

16 marca 2023
Przez: : W.M.

W poprzednim odcinku Love Island uczestników odwiedziła Doda. Gwiazda przeprowadziła po raz pierwszy w historii nietypowe przeparowanie. Doda była bezlitosna i bez ogródek mówiła, co sądzi o zachowaniu niektórych uczestników.

Na Wyspie Miłości atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, a temperaturę zdecydowanie podniosło pojawienie się w willi Dody.

Gwiazda zagrała dla uczestników koncert i gdy zaśpiewała dwie piosenki ze swojej nowej płyty, zaprosiła zaskoczonych wyspiarzy do Kręgu Ognia, ogłaszając przeparowanie.

Tym razem wybierać partnerów musiały dziewczyny. Każda z Islanderek wskazywała mężczyznę, z którym chce być w parze. Następnie Doda czytała im komentarze widzów, odnosząc się do nich. Nie da się ukryć, że najbardziej oberwało się Adamowi, Julce i Alicji.

Doda bez większych ogródek przeczytała uczestnikom krytyczne komentarze wodzów i tłumaczyła, jak odbierane są ich zachowania.

Alicja z Love Island broni swojego zachowania

Wielu widzów czekało na moment, aż Doda przejdzie do Alicji, która podczas przeparowania wskazała oczywiście Mateusza.

Gwiazda nie miała dla Alicji pokrzepiających słów i bez zawahania zaczęła czytać, jak komentują jej zachowanie widzowie.

„Alicja zachowuje się toksycznie, rządzi partnerem i wszystkimi”– czytała Doda

Alicja nie mogła pogodzić się z tym, jak odbierana jest przez widzów i zaczęła tłumaczyć swoje postępowanie. Jak twierdziła, wcale nie jest toksyczna i wbrew temu, co niektórzy sądzą, nie trzyma Mateusza na krótkiej smyczy.

W końcu, gdy Doda pożegnała się z Islanderami, apelując, by byli dla siebie bardziej mili, uczestnicy mieli okazję, aby porozmawiać i na gorąco komentowali ostatnie wydarzenia.

Swojego oburzenia nie kryła Alicja, która jako pierwsza opuściła Krąg Ognia. W rozmowie z Mateuszem zaczęła się bronić, twierdząc, że to, co zostało powiedziane, ma niewiele wspólnego z prawdą.

Widzowie, którzy widzieli ostatni odcinek Love Island, są zażenowani jej zachowaniem. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zauważają, że Alicja nie widzi w niczym swojej winy i wcale nie rozumiała tego, co przekazała jej Doda.

„Alicja nadal nie rozumie swojego błędu”

„Dalej nic nie zrozumiała, wszyscy źli tylko nie ona”

„Hit a ona dalej swoje” – komentują widzowie

Co sądzicie o zachowaniu Alicji?

źródło: TV4/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej