„Love Island 7”: Jay zostanie wyrzucony za kłamstwo? Szykuje się ogromny skandal!

24 marca 2023
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że 7. sezon Love Island. Wyspa miłości jest niezwykle emocjonujący. Tym razem to jeden z nowych uczestników wzbudził zainteresowanie widzów, bo wiele wskazuje na to, że poszedł do programu będąc w związku. Głos w sieci zabrała domniemana partnerka Islandera. Szykuje się skandal sezonu?

Jay z Love Island 7 ma dziewczynę?

W siódmej edycji Love Island naprawdę sporo się dzieje. Choć program zbliża się ku końcowi, to jak do tej pory w hiszpańskiej willi nie ma mocnej relacji, a uczestnicy bawią się w najlepsze. Choć w sieci wrze na temat zachowań poszczególnych Islanderów, to nie da się ukryć, że spore emocje wzbudziło także wejście do programu Jakuba “Jaya” Wiśniewskiego.

Widzowie niemal od razu prześwietlili nowego uczestnika i ku ich zaskoczeniu znaleźli prawdziwą bombę. W sieci znaleźli profil dziewczyny, która twierdzi, że jest w związku z uczestnikiem Love Island. Czy faktycznie Jay przyszedł do programu mając dziewczynę?

Dziewczyna Jay’a z Love Island zabrała głos

Choć Jay dopiero co dołączył do pozostałych mieszkańców hiszpańskiej willi, to wzbudził ogromne kontrowersje swoją osobą. W sieci pojawiły się także pogłoski, że Jakub i Ola znali się przed programem, ponieważ mieli “lajkować” sobie zdjęcia na Instagramie. Niemniej jednak prawdziwa bomba wybuchła, kiedy widzowie zaczęli podejrzewać, iż tak naprawdę chłopak jest w związku.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 7”: Ola i Jay udają? Uczestnicy znali się przed programem?

W sieci znajdziemy konto dziewczyny o imieniu Jessica, gdzie Jay jest oznaczony na niemal każdym zdjęciu. Pod jedną z fotek pojawił się nawet wpis-“Teneryfa z moim ukochanym”. Co więcej, portal Kozaczek otrzymał screeny rozmowy internautki z domniemaną dziewczyną Jakuba Wiśniewskiego. Kobieta twierdzi, że jest w związku z uczestnikiem Love Island, a niecały tydzień temu spędzali razem czas. Wówczas Jay miał wyznać jej miłość.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 7”: Jay ma dziewczynę? Widzowie są przekonani!

Jestem Angielką, więc nie mówię zbyt dobrze po polsku. Jestem dziewczyną Jakuba, spędzałam z nim czas zaledwie tydzień temu. Powiedział mi wtedy, że mnie kocha. Jesteśmy razem od dłuższego czasu“– czytamy na portalu kozaczek.pl.

Nie da się ukryć, że sytuacja Jay’a i jego domniemanej partnerki przypomina do złudzenia perypetie w programie Daniela, który potajemnie kontaktował się ze swoją dziewczyną. Czy tym samym produkcja ukaże uczestnika za kłamstwo? Czy Jay będzie potrafił wytłumaczyć się ze słów kobiety?

Kłamie ewidentnie. Kilka tygodni temu byłam z nim na wakacjach. Mam zrzuty ekranu z naszych prywatnych rozmów sprzed zaledwie tygodnia”– napisała w jednym z komentarzy “dziewczyna” Jay’a.

Jay zostanie wyrzucony za kłamstwo /fot. Instagram.

Co więcej, pod jednym z postów kobieta napisała, że skontaktowała się już z produkcją programu.

“Skontaktowałem się z nimi (produkcją Love Island)”

Jay zostanie wyrzucony za kłamstwo /fot. Instagram.

Myślicie, że prawda w końcu wyjdzie na jaw?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej