“Love Island 8”: Jaqueline potwierdza zdradę Bartka! Nie zgadniecie z kim…

16 października 2023
Przez: : M.J

Po zaskakującej informacji, która obiegła widzów Love Island niedługo po zakończonym finale, na temat rozstania Jaqueline i Bartka, teraz poznaliśmy szczegóły. Na Instagramie finalistki 8. edycji pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym wszystko zdradził. Jak się okazuje, przyłapała swojego programowego partnera w jednoznacznej sytuacji z inną uczestniczką Love Island.

Jaqueline i Bartek na Wyspie miłości

Ósmy sezon miłosnego reality-show dobiegł końca, jednak zapewne nikt nie spodziewał się, że jedna z finałowych par, tak szybko się rozstanie. Jaqueline i Bartek, od kiedy pojawili się na Wyspie miłości wiele wskazywało na to, że są dla siebie stworzeni.

Udało im się przetrwać Casa Amor i wrócić do siebie po chwilowej rozłące. Nie da się ukryć, że o względy koszykarza cały czas na boku starała się Karolina, która ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki. Ostatecznie to Laura i Armin zostali zwycięzcami Love Island 8 z ogromnym poparciem widzów, które wyniosło ponad 64%. Na drugim miejscu uplasowali się Jaqueline i Bartek 21,3%, Karolina i Rafał otrzymali ponad 5% głosów, a czwarte miejsce zajęli Adam i Oliwia.

Choć wiele osób wierzyło w relację Jaqueline i Bartka, to jak już wiemy, należy ona do przeszłości. Teraz finalistka w końcu zabrała głos na swoim profilu i wszystko zdradziła.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 8”: Kolejne rozstanie finalistów! Nie tylko Jaqueline i Bartek nie są już razem!

Dlaczego Jaqueline i Bartek rozstali się po finale Love Island 8?

Już wcześniej w sieci pojawiały się pogłoski, że Bartek nie potrafił odmówić Karolinie i ostatecznie zostali nakryci przez Jaqueline. Teraz te domysły zostały potwierdzone.

Spekulacje w internecie są prawdą-zastałam Bartka w łóżku z Karoliną. Opowiem Wam więcej, jak będę miała na to przestrzeń” – czytamy na story Jaqueline.

Jaqueline potwierdza zdradę Bartka / fot. Instagram.

Jak również dodała:

Dopytujecie się o sprawę, dlaczego już nie jesteśmy parą z Bartkiem. Pojawiają się informacje w internecie i tak, potwierdzam je. Zastałam po prostu Bartka w łóżku z Karoliną i nie ma tutaj już czego zbierać. W pierwszym momencie to był po prostu szok. Później sobie to wszystko przemyślałam i stwierdziłam, że tak po prostu miało być. Lepiej teraz niż na późniejszym etapie. Też musiałam dojść do siebie, po tej całej przygodzie […]” – dodała podkreślając, że jeszcze zabierze głos w tej sprawie.

Krótki wpis pojawił się także na Instagramie Bartka, który podkreślił, że w odpowiednim czasie odniesie się do całej sytuacji. Karolina także zapewniła widzów, że wszystko im wyjaśni podczas zapowiedzianego live’a na swoim profilu.

Jaqueline potwierdza zdradę Bartka / fot. Instagram.
Jaqueline potwierdza zdradę Bartka / fot. Instagram.

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej