“Love Island 8”: Zwycięzcy już się rozstali? Zabrali głos

6 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Laura i Armin są zwycięzcami 8 edycji Love Island. Mimo iż program dobiegł już końca, wielu widzów wciąż jest zaciekawionych, jak układa się ich relacja po zakończeniu przygody w reality-show. Laura i Armin właśnie ogłosili, czy są razem, czy jednak już się rozstali.

Love Island. Wyspa miłości to wciąż jedno z najbardziej popularnych randkowych reality-show. Mimo iż od dwóch sezonów program oglądać można na antenie TV4, wciąż przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów.

W październiku zakończyła się 8 edycja Wyspy miłości. Przez sześć tygodni widzowie oglądać mogli losy Islandersów, którzy zgłosili się do programu, z nadzieją, że poza przeżyciem ogromnej przygody odnajdą w hiszpańskiej willi także i miłość.

Ostatecznie do finałowego odcinka dostały się cztery pary i to widzowie decydowali, która z nich wygra nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. Fani Love Island zdecydowaną większością głosów stwierdzili, że największą szansę na miłość mają Laura i Armin i to oni wygrali. Drugie miejsce zajęli Jaqueline i Bartek, trzecie Karolina i Rafał, a najmniej głosów od widzów otrzymali Ola i Adam.

Krótko po zakończeniu emisji odcinków reality-show okazało się, że nie wszystkie związki par przetrwały. Po głośnym rozstaniu Jaqueline i Bartka, okazało się, że Islander próbuje rozwijać relacje z Karoliną, jednak niedawno okazało się, że także i ta relacja nie przerodziła się w miłość. Dużym zaskoczeniem dla fanów programu Love Island była także decyzja Oli i Adama, którzy zgodnie przyznali, że zostaną wyłącznie na stopie koleżeńskiej.

Zobacz także: “Love Island”: Finaliści potwierdzają rozstanie i ogłaszają definitywny KONIEC związku

Laura i Armin z Love Island są razem?

Fani programu Love Island z zaciekawieniem śledzili także i losy zwycięzców 8 edycji Love Island, zastanawiając się, czy także i ten związek przetrwa. Już wszystko wiadomo.

Niedawno Laura i Armin postanowili zorganizować live’a i w końcu wyjawili, jak wygląda ich relacja.

“My z Laurą zostaliśmy oficjalnie parą, bo tak naprawdę nie byliśmy jeszcze parą, jak wychodziliśmy z programu. Byliśmy tylko parą z “Love Island”, ale nie byliśmy w związku. Nie pytałem się Laury czy chce być ze mną, chciałem to zostawić na potem, żeby zobaczyć jak nam będzie po programie się żyło” — stwierdził Armin.

Laura podczas rozmowy z internautami dodała, że oficjalną parą są od 27 listopada. Zwyciężczyni Love Island zdradziła, jak ukochany zapytał o to, czy będą razem.

“W ogóle się nie spodziewałam tego, czekał specjalnie do 27. dnia, bo wiedział, że jest to moja szczęśliwa liczba. (…) wybrał bardzo nietypowy sposób, by spytać się o to, czy chcemy być razem — przygotował umowę, w której napisał, jak ma wyglądać nasz związek”— dodała Laura.

Fani Laury i Armina, którzy trzymali za nich kciuki, nie ukrywają swojego entuzjazmu. My również życzymy zakochanym wszystkiego dobrego i gratulujemy.

Laura i Armin. Finał Love Island 8/ fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej