“Love Island”: Finaliści potwierdzają rozstanie i ogłaszają definitywny KONIEC związku

28 listopada 2023
Przez: : W.M.

8 edycja Love Island dostarczyła widzom ogromnych emocji i nie da się ukryć, że w dużej mierze za sprawą samych uczestników. Po zakończeniu emisji okazało się, że Bartek i Karolina jednak nie kontynuują relacji ze swoimi partnerami z programu i próbują stworzyć związek. Wszystko wskazuje jednak na to, że byli islandersi jednak nie będą razem. Bartek z Love Island wydał właśnie krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Od czasu zakończenia emisji Love Island minęło już sporo tygodni, jednak wierni fani randkowego reality-show wciąż bacznie śledzą życie uczestników Wyspy Miłości po programie.

Przypominamy, że w finale 8 sezonu Love Island znalazły się cztery pary. Oczywiście wybór pary, która wygra, należał do widzów i ich głosami zwycięzcami zostali Laura i Armin. Drugie miejsce w finale otrzymali Jaqueline i Bartek, na trzecim miejscu uplasowali się Karolina i Rafał, a ostatnie miejsce przypadło Oliwce i Adamowi.

Mało kto spodziewał się, że zaledwie dzień po finale pomiędzy uczestnikami wybuchnie mała afera. Gdy Wyspiarze odzyskali swoje telefony i w końcu mogli wrócić na profile w mediach społecznościowych, Jaqueline zamieściła na swoim Instagramie relację, w której wyjawiła, że jest singielką! Niedługo później uczestniczka Wyspy miłości wyjaśniła, że jej związek z Bartkiem rozpadł się po tym, jak nakryła go w dwuznacznej sytuacji z Karoliną.

Bartek i Karolina nie mieli jednak sobie wiele do zarzucenia i jak wyjaśniali, to co ich połączyło było szczere, dlatego chcą poznawać się bliżej po programie.

Zobacz także: „Love Island 8”: Gilon skomentowała „aferę” z Jaqueline. Bartek ostro skomentował słowa prowadzącej!

Nie da się ukryć, że zachowanie uczestników odbiło się szerokim echem, dlatego Bartek zdecydował się w końcu wydać oświadczenie, przepraszając Jaqueline za swoje zachowanie, jednak jak zastrzegł, przeprosiny dotyczą braku szczerości i nieporozumień, nie zdrady, gdyż w jego ocenie nie tworzyli wcale związku.

“Osobiście ciężko było mi się zaangażować w 100% w relację z Jaqueline. Wynikało to m.in. z tego, że była ona zamknięta na mnie, mało o sobie mówiła, tłumacząc to obecnością kamer. Nie zgadzaliśmy się z sobą w wielu kwestiach i niemalże codziennie były między nami sprzeczki, co nie było praktycznie w ogóle wyemitowane w programie (poza konkursem całowania)”.– tłumaczył Bartek

Karolina i Bartek z Love Island rozstali się

To, co wydarzyło się po zakończeniu emisji Love Island 8, dawało widzom nadzieję, że być może Karolina i Bartek faktycznie będą parą. Od dłuższego czasu fani dopytywali byłych Islandersów, jak wygląda ich relacja. W końcu do sprawy odniósł się Bartek, przyznając, że mimo iż próbowali wspólnie z Karoliną być razem, każde z nich postanowiło pójść w swoją stronę, co może oznaczać definitywny koniec tej relacji.


“Cały czas mam zapchaną skrzynkę pytaniami o Karolinę, więc to najwyższy czas, aby wam to powiedzieć. Z Karoliną spróbowaliśmy, stety niestety nie wyszło, takie jest życie. Każde z nas idzie w swoją stronę i myślę, że na tym to zostawmy.” – oznajmił

Bartek ogłasza koniec relacji z Karolina, fot. Instagram

Widzowie, którzy liczyli zatem na to, że Bartek i Karolina będą razem, raczej nie będą usatysfakcjonowani.

Spodziewaliście się, że związek uczestników 8 edycji Love Island jednak nie przetrwa?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej