“Love Island 9”: Adrian odejdzie z Wyspy miłości?

28 marca 2024
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Love Island do willli weszła Wiki, czym wprawiła w zaskoczenie wszystkich uczestników, a szczególnie Adriana, który mimo wcześniejszych deklaracji składanych Oliwii, postanowił ponownie zabiegać o względy Wiktorii. Islanderka jednak wahała się, czy po tym, co dowiedziała się, powinna dać mu szanse. Czy po odtrąceniu przez Wiki Adrian zdecyduje się jednak opuścić Love Island?

Co działo się w Love Island? Odcinek 21

Po odejściu Piotra, atmosfera na Wyspie Love Island wciąż buzowała. Karolina Gilon ogłosiła przeparowanie i tym razem wybierali panowie. Pierwszy w kolejności był Jarek, który jednoznacznie wskazał na Zuzę jako swoją wybrankę. Podobnie postąpił Rafał, wybierając Asię, natomiast Mateusz bez wahania wybrał Nicole. Dan nie zaskoczył nikogo, wybierając Patrycję, a Adrian po długich rozważaniach zdecydował się na próbę budowania nowej relacji z Oliwią.

Weronika i Daria nie zostały wybrane przez żadnego z chłopaków, dlatego wydawało się, że będą musiały opuścić Wyspę miłości. Islanderki pożegnały się z wszystkimi uczestnikami i opuściły Wyspę miłości. Za murami czekał na nich jednak przystojny brunet, który zaprosił obie dziewczyny na randkę. Wieczór był pełen emocji, a dziewczyny miały okazję poznać bliżej Mateusza. W pewnym momencie Islander otrzymał wiadomość, z której wynikało, że musi wybrać jedną dziewczynę, z którą chciałby wejść do willi. Jego wybór padł na Darię, co oznaczało, że Weronika ostatecznie pożegnała się z Wyspą miłości.

Adrian odejdzie z Love Island?

Na tym emocje w Love Island się jednak nie zakończyły. Następnego ranka do sypialni nieoczekiwanie weszła Wiki, co zaskoczyło szczególnie Adriana. Pomimo jego zdezorientowania, sytuacja zaczęła się klarować, gdyż Adrian wyraźnie okazał swoje uczucia wobec Wiki, prosząc ją o wybaczenie i tłumacząc swoje zachowanie zagubieniem.
Wiki porozmawiała z kilkoma uczestnikami, a dyskusja z Oliwią i jej słowa o tym, że zaledwie kilka godzin wcześniej Adrian twierdził, że chce budować z nią relację, zdecydowanie nie rozwiały jej wątpliwości co do szczerości chłopaka.

Produkcja zdążyła pokazać już zwiastun kolejnego odcinka Love Island, z którego wynika, że Wiki pójdzie na randkę z wybranym przez siebie chłopakiem i wszystko wskazuje na to, że nie będzie to wcale Adrian.
Chłopak będzie załamany i ogłosi, że ma już dość i chce opuścić Wyspę miłości. Czy Adrian faktycznie odejdzie z Love Island? Przekonamy się w już w kolejnym odcinku reality-show.

Zobaczcie zwiastun Love Island:

Adrian Jeziorski Love Island 9
Adrian Jeziorski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej