“Love Island 9”: Dan odejdzie z programu?

18 marca 2024
Przez: : W.M.

W niedzielnym odcinku Love Island po rozmowie z Emi rozemocjonowany Dan opuścił Krąg Ognia i oznajmił, że odchodzi z programu. Czy Dan faktycznie odpuści Wyspę miłości? Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnym odcinku Love Island.

W ostatnim odcinku Love Island działo się sporo. Zaskakujące przeparowanie wzbudziło wiele emocji i niepewności wśród uczestników. Daria, będąca w relacji z Danem, czuła się niezręcznie po zauważeniu zbliżenia między Danem a Emi. Mimo to, postanowiła poradzić się Asi, która podkreśliła, że nowy porządek może przynieść wiele pozytywnych zmian.

Wieczorem Dan nie mógł sobie wyobrazić spędzenia nocy z Darią. Zanim zasnął, wyznał Emi, że ją kocha, co wywołało zdziwienie u dziewczyny.
Następnego dnia uczestnicy zostali wystawieni na nowe wyzwanie polegające na spędzeniu 24 godzin nierozerwalnie ze swoimi partnerami. Pomimo trudności, zadanie to pokazało, że więzi między uczestnikami mogą być silne. Spotkania w parach prowokowały do głębokich rozmów, jak ta między Zuzą i Jarkiem, której rezultatem były szczere łzy. Islander zwierzył się partnerce z trudnego dzieciństwa i faktu, że nigdy nie poznał mamy, a tata zmarł w wypadku, gdy był nastolatkiem.

Bartek i Patrycja udali się na randkę. Podczas romantycznej kolacji uczestnicy rozmawiali o swoich planach na przyszłość. Mimo iż Bartek był zadowolony, że może bliżej poznać Patrycję, jej wyznanie o tym, że już myśli o macierzyństwie, lekko zbiło go z tropu.

Emi po wyznaniu miłości przez Dana zaczęła mieć coraz więcej wątpliwości. Islanderka będąca w parze z Adrianem, wyznała mu, że poza Danem to właśnie on najbardziej podoba się jej w willi. Adrian, mimo iż przyznał, że faktycznie Emi jest atrakcyjną kobietą, chce być szczery w stosunku do Wiki.

Dan odejdzie z Love Island?

Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej emocjonujących momentów ostatniego odcinka była szczera rozmowa pomiędzy Emi i Danem. Uczestniczka postanowiła zaprosić Dana do rozmowy, mówiąc o swoich wątpliwościach i obawach dotyczących ich relacji. Powiedziała mu, że zauważyła wiele sygnałów ostrzegawczych i niepokoiło ją, jak łatwo Dan wyznał jej miłość i naciskał, aby również ona wyznała swoje uczucia. Emi dała do zrozumienia Danowi, że pomiędzy nimi koniec. Dan był lekko zmieszany. W pewnym momencie zdenerwowany odwiązał się od wstążki, którą związany był z Darią i ogłosił, że odchodzi z programu.

Czy Dan faktycznie opuści Love Island? Tego dowiemy się dopiero z poniedziałkowego odcinka Wyspy miłości. Produkcja pokazała już zwiastun nowego odcinka. Okazuje się, że Asia i Rafał będą musieli podjąć decyzję i wytypują kogo do opuszczenia Love Island.
Nowy odcinek Love Island, Wyspa miłości już dzisiaj o 22:00 na antenie TV4. Szykują się spore emocje!

Zobaczcie zwiastun nowego odcinka Love Island:

Zobacz także: „Love Island 9”: Gdzie oglądać nową edycję online?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej