“Love Island 9”: Kiedy nowy sezon programu? Już wiadomo!

5 stycznia 2024
Przez: : M.J

Ostatni odcinek 8. edycji programu Love Island odbył się 14 października 2023 roku i przyniósł nam ekscytujący finał, podczas którego poznaliśmy zwycięzców. Okazuje się, że produkcja nie zwalnia tempa i już niebawem na naszych ekranach pojawi się dziewiąta edycja. Kiedy Love Island 9?

W ósmej edycji uczestnicy, zarówno single, jak i singielki, zamieszkali w luksusowej willi w pięknym Costa del Sol w Hiszpanii, gdzie przez kilka tygodni starali się znaleźć swoje drugie połówki i uniknąć eliminacji. Laura i Armin zdeklasowali konkurencję, a nagrodą była nie tylko miłość, ale także 100 tysięcy złotych.

To jednak nie koniec, bo producenci programu mają dla fanów dobrą wiadomość. Kolejna odsłona już niebawem trafi na nasze ekrany, a proces castingu ruszył pełną parą. Osoby pragnące wziąć udział w tym fascynującym reality show, aby poszukać miłości mogą już składać swoje zgłoszenia.

Kiedy Love Island 9?

ZOBACZ TAKŻE: “Love Island 8”: Jaqueline potwierdza zdradę Bartka! Nie zgadniecie z kim…

Jak wiadomo, 9. edycja Love Island ma trafić na antenę Czwórki już wiosną 2024 roku, a dokładnie 4 marca.

4 marca wracamy do was“- powiedziała Karolina Gilon, która od początku jest gospodynią miłosnego realuty-show.

Casting do Love Island 9

Przypomnijmy, że Love Island to program dla singli i singielek w przedziale wiekowym 21-35 lat. Chętni do udziału w programie muszą odwiedzić specjalną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wymagane są także zdjęcia-zarówno portretowe, jak i sylwetkowe-oraz odpowiedzi na kilka kluczowych pytań.

Producentów interesuje między innymi, jak długo potencjalni uczestnicy są singlami, jak długo trwał ich ostatni związek oraz czy mają dzieci. Formularz zawiera także pytania dotyczące wzrostu, wieku, płci i orientacji seksualnej.

Dodatkowo uczestnicy mogą podać informacje o swoich specjalnych umiejętnościach, wcześniejszych udziałach w innych programach telewizyjnych oraz o ewentualnych faktach, które mogą wpłynąć na ich udział w programie lub negatywnie wpłynąć na jego wizerunek.

TUTAJ znajdziecie formularz, aby zgłosić się do programu!

Źródło: Plotek.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej