“Love Island 9”: Które pary znajdą w finale? Będą zmiany?!

9 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Już za kilka dni finał 9 edycji Love Island. Poznaliśmy pięć par, które wciąż mają szanse na wygraną. To widzowie zdecydują, kto dostanie się do finałowego odcinka. Mają już swoje typy i wskazują, które dnie pary nie powinny znaleźć się w finale Love Island 9.

Co wydarzyło się w Love Island?

W ostatnim Love Island wydarzyło się wiele emocjonujących rzeczy, a uczestnicy przeżywali różne wzloty i upadki. Zuza zaczęła dzień źle nastawiona, mając pretensje do Jarka, który nie rozumiał, dlaczego jest na niego zła. Sytuacja między nimi zaostrzyła się z powodu sposobu, w jaki Jarek miał się do niej zwracać. Jednak dzięki interwencji Asi i Dana, Zuza zdecydowała się porozmawiać z Jarkiem i wyjaśnić swoje złe samopoczucie, które wynikało z osobistych problemów.
Wieczorem Patrycja wyznała Kubie swoje wątpliwości co do ich relacji, jednocześnie Robert miał chwile zwątpienia, nie odważając się na rozmowę z Patrycją. Sytuacja między nimi zmieniła się, gdy Patrycja postanowiła porozmawiać z Robertem, a pomiędzy uczestnikami wyraźnie zaczęło iskrzyć.
Romantyczna randka Jarka i Zuzy, w której przygotowaniach pomógł Rafał, przerwana została przez niespodziewaną wiadomość z informacją, aby uczestnicy zgromadzili się w Kręgu Ognia. Islandersi musieli zdecydować, kto nie ma szans na znalezienie miłości na wyspie. Zdecydowanie większość głosów padła na Wiki, Olę i Dawidę, co oznaczało, że uczestnicy musieli opuścić Love Island. Na tym jednak nie koniec wrażeń, gdyż chwilę później Wyspiątka otrzymały wiadomość, że właśnie zaczyna się przeparowanie. Tym razem wybierały dziewczyny. Angelika wybrała Mateusza, Asia – Rafała , Zuza – Jarka, a Amanda – Dana. Ostatnia wyboru dokonała Patrycja, która zaskoczyła zwłaszcza Kubę, po tym, jak wybrała Roberta. Oznaczało to, że tego dnia także Kuba musiał opuścić Love Island.

Które pary będą w finale love Island 9?

Po zaskakującym przeparowaniu i odejściu z Love Island aż czterech uczestników, na Wyspie miłości pozostało pięć par. Jak wiadomo, nie wszystkie trafią do finału. O tym, kto zostanie w Love Island i będzie miał szansę wygrać, zdecydują widzowie.

Po zakończeniu odcinka Love Island ogłoszono głosowanie. Internauci muszą wskazać dwie pary, które ich zdaniem nie powinny znaleźć się w finale 9 edycji Love Island. Na oficjalnym profilu reality- show zdecydowana większość wskazuje na to, że Dan i Amanda oraz Mateusza i Angelika nie powinni trafić do finału. Czy tak właśnie zagłosują internauci? Jeśli tak, w finale Love Island znajdą się wówczas Asia i Rafał, Zuza i Jarek oraz Patrycja i Robert.

“To co? W przyszłym odcinku odpada Dan i Mateusz? I hope so!”

“finał dla Rafała,Jarka i Roberta mają zasady,wartości i szacunek do kobiety, tylko taki skład w finale,”

“Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika. Kto tak zagłosował?”

“Zagłosowane : Amanda i Dan, Andżelika i Mateusz”

“Amanda i Dan, Angelika i Mateusz do domu” – komentują internauci

Co więcej, wiele wskazuje na to, że po kilku edycjach w finałowym odcinku nie znajdą się cztery, lecz trzy pary.

A Waszym zdaniem, kto powinien znaleźć się w finale Love Island 9?

Zobacz także: “Love Island 9”: Nicole i Mati wyrzuceni z programu! W sieci burza

Love Island, fot. Instagram
Love Island, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej