“Love Island 9”: Ogromne zmiany w nowej edycji! Widzowie są wściekli!

4 lutego 2024
Przez: : M.J

Produkcja “Love Island” już wiosną wróci na nasze ekrany. Po raz kolejny poznamy uczestników miłosnego reality-show, którzy spragnieni miłości zdecydowali się na udział w tym programie. Niemniej jednak w 9. edycji na widzów czekają także niemałe zmiany, które nie wszystkim przypadły do gustu. W sieci zawrzało.

Widzowie z wypiekami oczekują na premierę 9. edycji “Love Island”, a produkcja programu postanowiła podzielić się ważnym komunikatem na Instagramie. Z niecierpliwością wyczekiwano nowych informacji dotyczących nadchodzącej odsłony. Jak już wiemy, data premiery została ustalona na 4 marca, co wywołało entuzjazm wśród fanów. Jednakże równocześnie pojawiła się informacja, którą nie wszyscy przyjęli z uśmiechem.

Nowa godzina emisji Love Island

Zmiana dotyczy godziny emisji programu, co nieco zaniepokoiło widzów. W przeciwieństwie do poprzednich edycji “Love Island 9” będzie teraz transmitowane o 22:00, a nie o 21:00. Produkcja podkreśliła tę zmianę w komunikacie na Instagramie, podkreślając, że powrót na Wyspę Miłości nastąpi o nowej porze.

04.03.2024, 22:00. Wracamy na Wyspę Miłości! Do zobaczenia o nowej godzinie w @tv4czworkaofficial”– informuje produkcja “Love Island'”.

Choć wieści o powrocie ulubionego show z pewnością ucieszą fanów, to zmiana godziny emisji spotkała się z mieszanymi reakcjami. Wielu widzów wyraziło swoje rozczarowanie na Instagramie podkreślając, że godzina 21:00 była bardziej dogodna dla większej liczby osób.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest partner Karoliny Gilon? Wydało się! To były uczestnik “Love Island”!

W komentarzach pojawiły się prośby i apelacje do produkcji, aby ponownie rozważyła decyzję i zachowała wcześniejszy czas emisji. Fani argumentują, że 21:00 była bardziej dostępne dla szerszej grupy odbiorców, zwłaszcza tych młodszych, którzy mogą mieć ograniczenia czasowe wieczorem.

“21:00 idealna była.. 22:00 za późno..”

“Ale lipa z godziną… 21 była idealna…”

“O nieee tak późno ? Wróćcie do 21!!”

“Oglądalność spadnie przez tę godzinę… 20-21 byłaby idealna”- czytamy w komentarzach.

Mimo kontrowersji związanych ze zmianą godziny, fani “Love Island” z pewnością z utęsknieniem czekają na nowe emocje, romanse i niespodzianki, które przyniesie 9. edycja programu.
Czy produkcja zareaguje na prośby widzów dotyczące powrotu do wcześniejszej godziny emisji? Czas pokaże.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej