“Love Island 9”: Patrycja i Adrian znają się sprzed programu! Czy ich tajemnica wyjdzie na jaw?

6 marca 2024
Przez: : M.S.

Do willi wejdzie kolejna piękna uczestniczka, Patrycja. Jak się okazuje Nowa Islanderka i Adrian znają się, jednak mają zamiar zatrzymać te informację dla siebie. Uda im się zachować tajemnicę, czy Islandersi w końcu poznają ich sekret?

Nowi Islandersi w Love Island 9

9. edycja Love Island ruszyła kilka dni temu. W pierwszy odcinku programu widzowie mieli okazję poznać dziesięcioro uczestników – pięć Islanderek i pięciu Islanderów, którzy już na samym początku połączyli się w pary.

Na kolejnych mieszkańców willi nie trzeba było długo czekać. Do Islandersów już w kolejnym dołączyli nowi uczestnicy. Najpierw do willi wprowadził się Dan, a kilka godzin później do Love Island zawitała kolejna piękność, czyli Daria.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie produkcja zafundowała Wyspiątkom. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawił się zwiastun, z którego wynika, że do programu dołączy kolejna Islanderka. Tym razem do willi wprowadzi się piękna blondynka o imieniu Patrycja, która od razu wpadnie w oko niejednemu uczestnikowi.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Patrycja Piórkowska?

Nie da się ukryć, że nowa uczestniczka zrobi ogromne wrażenie na męskiej części ekipy. Szczególnie zainteresowany Patrycją będzie Jarek, który od razu zaproponuje jej swoje towarzystwo.

Patrycja i Adrian znają się sprzed programu?

Według kolejnego zwiastuna zamieszczonego na instagramowym profilu Love Island, Adrian zna Patrycję. W materiale pokazano rozmowę pomiędzy tą dwójką uczestników, podczas której Adrian potwierdza, że zna Pati i dopytuje nowej Islanderki, czy wie kim jest

Myślę, że domyślasz się, że rozpoznałem Cię, nie? Wiem po prostu kim jesteś. Nie wiem, czy Ty wiesz kim jestem, ale ja wiem kim ty jesteś

Jednak Patrycja nie rozpoznała Adriana:

“Ja nie wiem kim jesteś” – odpowiedziała nowa Islanderka.

“No to dobrze, to może tak lepiej zostawmy”– zdecydował Adrian.

Po chwili jednak piękna blondynka skojarzyła:

“Wiem” – przypomniała sobie Patrycja.

Adrian uznał jednak, że lepiej będzie, jeśli tę wiedzę zachowają dla siebie:

Aha, to już przypominasz sobie, tak? No to już wiesz kim jestem, nie musisz mówić, że nie wiesz. No dobrze, nieważne, nieważne. No i jakby wiesz o co chodzi tak? Ale myślę, że zostawiamy to między nami – postanowił Adrian.

Zobaczcie zwiastun:

Rozmowa Adriana i Patrycji bardzo zaciekawiła internutów, którzy przyznali, że chętnie dowiedzą się, co łączy tę dwójkę.

Jednakże na odpowiedź na to pytanie widzowie będą musieli chyba jeszcze troszkę poczekać. Domyślacie się, skąd Adrian i Patrycja mogą się znać?

Źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej