Patrycja Piórkowska: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

6 marca 2024
Przez: : W.M.

Patrycja Piórkowska to kolejna uczestniczka, która dołączyła do grona Islanderów najnowszej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Oto najciekawsze informacje o Patrycji z 9. sezonu Love Island. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień nowa uczestniczka Love Island?

Patrycja Piórkowska: Wiek

Patrycja Piórkowska jest jedną z singielek, którą bliżej poznamy w 9. edycji Love Island. Ma 24 lata, mierzy 172 cm wzrostu i pochodzi z Szelkowa. Patrycja pracuje jako modelka i ma na swoim koncie udział w konkursach piękności. Była między innymi w gronie finalistek konkursu Polska Miss, gdzie zdobyła tytuł Miss Telewidzów. Ponadto została koronowana jako Miss Studentek m.st. Warszawy 2023.

Love Island 9

W najnowszej edycji Love Island ponownie grupa przystojnych singli i pięknych singielek szuka prawdziwej miłości oraz niezapomnianych przeżyć. Dziewiąty sezon tego popularnego show randkowego zadebiutował 4 marca. Odcinki są emitowane na kanale TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o 22:00, z Karoliną Gilon jako gospodynią.

Przez najbliższe tygodnie widzowie będą mogli obserwować uczestników w nowej hiszpańskiej willi, gdzie będą otwierać swoje serca na nowe znajomości. Zgodnie z jednym z haseł programu, “na wyspie miłości nie ma miejsca dla singli”, osoby, które zostaną same, opuszczą program. Ostatecznie do finału zakwalifikuje się tylko kilka par. To widzowie zdecydują, która para wykazuje się największym potencjałem, by utrzymać swój związek także po zakończeniu programu. Na zwycięzców czeka główna nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych, co dodatkowo podgrzewa emocje.

Zobacz także: “Love Island 9”: Do willi wejdzie piękna blondynka. Wiemy, kim jest!

Patrycja z Love Island 9: Partner

Przy zgłaszaniu się do Love Island Patrycja przyznała, że jest singielką. Czy w programie pozna mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć szczęśliwy związek oparty na miłości i zaufaniu? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Love Island.

Patrycja z Love Island 9, fot. Instagram

Patrycja Piórkowska: Instagram

Patrycja, podobnie jak reszta uczestników Love Island, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @patrycja__piorkowskaa. Obecnie jej konto śledzi niespełna 3 tys. obserwatorów, ale liczba ta może wzrosnąć. Na swoim profilu Patrycja publikuje wiele zdjęć, zarówno prywatnych, jak i z profesjonalnych sesji zdjęciowych, w których bierze udział.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej