“Love Island 9”: Piotr ma dziewczynę poza programem? Wzburzeni widzowie reagują

15 marca 2024
Przez: : W.M.

Już w kolejnym odcinku Love Island widzowie poznają bliżej Piotra. Umięśniony Islander zawita na Wyspę miłości w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Internauci szybko prześledzili profil uczestnika Love Island. Pojawiły się podejrzenia, że Piotr zgłaszając się do programu, wcale nie był singlem!

Co działo się w Love Island?

W 10. odcinku Love Island emocje sięgnęły zenitu.

Daniel nie ustawał w staraniach o względy Emi, ignorując wcześniejsze spięcie z Danem i poświęcając jej mnóstwo uwagi. Z kolei Dan, choć zazdrosny o Emi, nie tracił czasu i zainteresował się Patrycją, z którą coraz bardziej się zbliżał. Adrian zwierzył się Danowi o niesamowitej nocy spędzonej z Wiki w kryjówce, podczas gdy Wiki wyraziła rozczarowanie minioną nocą, co nie da się ukryć, wpłynęło na jej postrzeganie Adriana. Tymczasem randka Asi i Rafała w malowniczym otoczeniu zacieśniła ich więź.

Sytuacja między Danem, Emi i Patrycją komplikowała się, gdy dziewczyny postanowiły wymusić na Danie wyjaśnienie relacji. W efekcie Dan i Emi, po rozmowie w ogrodzie, zdecydowali spróbować jeszcze raz, co postawiło Patrycję w niezręcznej sytuacji.

Wiki i Adrian mieli poważną rozmowę o ich relacji po nieudanej nocy, a wieczorem Jarek zaskoczył Zuzę romantyczną kolacją z truskawkami, szampanem. Na tym jednak emocje na Wyspie miłości się nie zakończyły. Następnego dnia tajemniczy gość miał pojawić się w ogrodzie, a Daria miała być pierwszą, która go powita.

Piotr z Love Island 9 ma dziewczynę?

Już w kolejnym odcinku widzowie poznają Piotra Kowalczyka, który dołączy do Islanderów na Wyspie.

Piotr od dzieciństwa związany jest ze sportem. Mieszka w Warszawie i jak sam przyznał, pragnie większej uwagi mediów. Jako entuzjasta zdrowego trybu życia, zawodowo pomaga innym w dbaniu o kondycję.
Nowy Islander zgłaszając się do programu, przyznał, że szuka prawdziwej miłości i gotów na stały związek, ale w relacjach może być zazdrosny i wymaga czasu na budowanie zaufania. Ceni uczciwość, wierność i szczerość, unika imprez.

Piotr Kowalczyk, fot. materiały prasowe
Piotr Kowalczyk, fot. materiały prasowe

W sieci zaczęły jednak pojawiać się spekulacje sugerujące, że Piotr może nie być singlem. Na oficjalnym profilu Love Island internauci piszą, że nowy uczestnik może mieć dziewczynę!

“Przecież on na insta ma nawet foty że swoją dziewczyna.”
“Juz krążą informacje ze kolega oszukuje i ma dziewczynę”
“Sezon bez typa który ma dziewczynę to nie udany sezon”
– czytamy

Myślicie, że coś faktycznie może być na rzeczy?

Zobacz także: „Love Island 9”: Gdzie oglądać nową edycję online?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej