Połącz się z nami

„Love Island”: Edyta i Dominik z innych edycji programu są parą?!

Edyta Marciniuk i Dominik Grot.

Z życia gwiazd

„Love Island”: Edyta i Dominik z innych edycji programu są parą?!

Fani programu randkowego Love Island. Wyspa Miłości podejrzewają, że Edytę z czwartej edycji i Dominika, który wygrał drugi sezon łączy coś więcej. Czy ich przypuszczenia są trafne? Przekonajcie się!

Love Island 2

Program stacji Polsat od pierwszej edycji zyskał spore grono fanów, którzy za każdym razem z chęcią śledzą losy uczestników w hiszpańskiej willi. W drugiej edycji randkowego reality-show poznaliśmy Dominika Grota, który wraz z Julią Nowakowską dotarł do ostatniego odcinka. Julia i Dominik na tyle zyskali sympatię widzów, że wygrali program. Po powrocie do normalnego życia Islandersi próbowali stworzyć prawdziwą relację, jednak z biegiem czasu okazało się, że każdy z nich ma inne priorytety.

Zobacz także: Dominik rozstał się z Julią! Jaki był powód rozstania?

Dominik Grot.
Dominik wygrał Love Island 2.

Love Island 4

Przypomnijmy, że niedawno dobiegła końca czwarta edycja Love Island. W programie poznaliśmy mnóstwo osób, a jedną z nich była Edyta Marciniuk. 26-latka pojawiła się w programie, kiedy mężczyźni przeprowadzili się do Casa Amor. Edzia wraz z Adrianem wróciła do willi miłości, jednak ich relację rozdzieliła Aleksandra. Choć Edyta do Polski wróciła bez partnera u swojego boku, to teraz wielu widzów Love Island zastanawia się, czy udział w randkowym programie spowodował, że jej serce mocniej zabiło do Dominika.

Edyta Marciuniuk.
Edyta z Casa Amor.

Edyta i Dominik z Love Island są parą?

Uczestnicy ostatniego sezonu Love Island ostatnio spotkali się w Warszawie. Z relacji dodawanych na Instastories mogliśmy zobaczyć, że wśród nich nie brakowało również osób z poprzednich edycji randkowego reality-show. Internauci zwrócili uwagę na Edytę i Dominika, którzy wyraźnie mieli się ku sobie. Niedługo później fani programu zapytali uczestniczkę programu, czy łączy ją coś więcej z Dominikiem:

“Tworzycie coś z Dominikiem?”

“Kto tu, coś tu z Dominikiem? Bardzo fajny chłopak.”

“Kręcisz z Dominikiem?”

“Jak byłabyś z Dominikiem, to fajna byłaby z Was para. Pasujecie do siebie.”

“Czy będzie coś więcej z Dominikiem? Pasujecie do siebie.”– pisali fani na Instagramie Edyty.

Edyta z Love Island 4.
Screen z Instagrama Edyty.

Edyta nie odpowiedziała jednoznacznie na pytania internautów. My również postanowiliśmy zapytać 26-latki, czy jest coś na rzeczy, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz także: Pierwsza para z Love Island potwierdziła swoje rozstanie.

Jak myślicie, Dominik i Edyta są razem?

Źródło: Instagram Edyty Marciniuk / Dominika Grota

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry