“Love Island”: Gwiazda reality-show została mamą!

2 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Kolejne radosne wieści dotyczące byłych uczestników randkowego reality-show. Iwona Kuczera, która dała się poznać widzom w 5 edycji Love Island, właśnie została mamą! Była islanderka urodziła synka.

Reality-show Love Island znów zawitało na ekrany, a w 9. sezonie programu nie brakuje emocji, niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji. Program ten, emitowany na antenie TV4, stał się jednym z najpopularniejszych formatów telewizyjnych, przyciągając przed telewizory setki tysięcy widzów. W każdej edycji single i singielki zamieszkują w hiszpańskiej willi, mając nadzieję na odnalezienie tej jedynej, prawdziwej miłości.

Love Island to reality-show, które daje szansa dla uczestników na przeżycie niezapomnianej przygody i być może odnalezienie miłosnego szczęścia. Właśnie z taką nadzieją do 5. sezonu dołączyła Iwona Kuczera, która nie ukrywała, że liczy na to, iż program pomoże jej znaleźć drugą połówkę. Islanderka starała się o względy Konrada, jednak jak doskonale pamiętają widzowie, ich relacja nie przerodziła się w nic poważnego, gdyż mężczyzna w tym czasie był dużo bardziej zainteresowany Oliwią. Po niedługim czasie Iwona pożegnała się z randkowym show.

Chociaż udział w Love Island nie zakończył się dla Iwony znalezieniem miłości, Kuczera poddała się i ostatecznie odnalazła szczęście poza programem. Od pewnego czasu na profilu byłej mieszkanki Wyspy miłości nie brakowało zdjęć z nowym partnerem Damianem.

Iwona Kuczera z Love Island 5, fot. Instagram

Uczestniczka Love Island urodziła

Ponad dwa miesiące temu Iwona Kuczera pochwaliła się fotkami z sesji zdjęciowej, na której pozowała z widocznym ciążowym brzuszkiem.
Po miesiącach radosnego oczekiwania na nowego członka rodziny, była uczestniczka reality-show i jej partner zostali rodzicami. Iwona z Love Island 5 urodziła synka. Na swoim profilu pokazała zdjęcie stóp noworodka, a pod postem nie brakowało gratulacji ze strony obserwujących.

“Moje malusie stópeczki” – pochwaliła się była Islanderka

Dołączamy do licznych gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz także: ,,Love Island ’’: Uczestniczka zdradziła, czy Islanderzy dostają wynagrodzenie za udział w programie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej