Połącz się z nami

„Love Island” kontra „Hotel Paradise”! Który program cieszy się większą sympatią widzów?

Love Island 4 i Hotel Paradise 4.

Rozrywka

„Love Island” kontra „Hotel Paradise”! Który program cieszy się większą sympatią widzów?

Dwa randkowe reality-show już po raz czwarty lecą na ekranach naszych telewizorów. Nie da się ukryć, że obydwa formaty zdobyły całą rzeszę fanów. A który z nich cieszy się większą sympatią wśród widzów? Love Island czy Hotel Paradise? Zobaczcie, co znaleźliśmy w sieci.

Programy typu reality-show

Już po raz czwarty na naszych ekranach zostały wyemitowane dwie produkcje, które choć są do siebie łudząco podobne, to w każdej z nich widz znajdzie coś dla siebie. Zarówno w Hotelu Paradise, jak i w Love Island uczestnicy nie tylko tworzą relacje, które często mają swoje kontynuacje po wyjściu z programu, ale również walczą o główną nagrodę (w obu przypadkach jest to 100 tys. zł).

Uczestnicy Hotel Paradise
Uczestnicy Hotel Paradise 4.

W obu produkcjach, które różni kilka szczegółów, jak miejsce nagrywania, czy poszczególne etapy programu, wszyscy uczestnicy dążą, aby dojść do finału z osobą u swojego boku godną zaufania. Nie da się ukryć, że widzowie chętnie wyrażają swoje zdanie w sieci. Trzeba przyznać, że niejednokrotnie prześcigiwali się w komentarzach, który program według nich jest lepszy.

Zobacz także: Związek Andrzeja i Pauliny jest ustawiony?

Co tym razem myślą widzowie o obu produkcjach?

Love Island czy Hotel Paradise?

Na Instagramowych profilach Hotelu Paradise i Love Island nie brakuje komentarzy, w których widzowie głośno wyrażają swoje zdania. Nie tylko ochoczo komentują zachowanie poszczególnych uczestników, ale również nie ukrywają, który program lepiej im się ogląda. Przeglądając Instagram natrafiliśmy na kilka wpisów, które jasno pokazują, która produkcja bardziej przypadła do gustu fanom tego typu reality-show:

„Podoba mi się strasznie konwencja Love Island. Wszyscy są do siebie strasznie dobrze nastawieni. Jest fajna energia i widać, że oni się lubią i budują naprawdę wartościowe relacje”

„HP ta edycja to jakiś dramat, zero szacunku do siebie jedna wielka gra”

„Szkoda, że Love Island jest tak krótki w porównaniu do Hotel Paradise. Tutaj uczestników ogląda się z uśmiechem na ustach”.

Zobacz także: Jak wcześniej widzowie oceniali randkowe reality-show?

Uczestnicy Wyspy Miłości
Uczestnicy Love Island 4.

Warto zaznaczyć, że widzowie oglądający Hotel Paradise mają w tym sezonie naprawdę sporo emocji i to niekoniecznie tych pozytywnych. Nie zmienia to jednak faktu, że oba programy mają swoich zwolenników, którzy z wypiekami na twarzach oczekują kolejnych odcinków.

A Wy, który program wybieracie?

Źródło: Instagram Love Island / Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry