“Love Island”: Które pary przetrwały po programie? Nie jest ich za wiele…

12 września 2021
Przez: : M.J

Podczas wszystkich polskich edycji programu Love Island poznaliśmy mnóstwo pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn, którzy w show szukali swojej drugiej połówki. Choć wielu z nich hiszpańską willę opuściło z partnerem u boku, to ich związki nie przetrwały. Kto nadal kontynuuje swoją relację? Które pary przetrwały próbę czasu?

Love Island. Wyspa Miłości

Pierwsza edycja polskiej wersji Love Island pojawiła się na naszych ekranach jesienią 2019 roku. Od razu program przysporzył sobie mnóstwo fanów, którzy z zapartym tchem śledzili losy Islandersów w hiszpańskiej willi. Za nami trzy edycje randkowego reality-show stacji Polsat. Zwycięzcami, jak do tej pory zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (1. edycja), Dominik Grot i Julia Nowakowska (2. edycja) oraz Mateusz Zacharczuk i Caroline Juchniewicz (3. edycja).

Zobacz także: Sylwia Madeńska ucina kłamstwa Mikołaja! Spędzili razem wakacje!

Jak do tej pory tylko zwycięzcy trzeciej edycji nadal kontynuują swój związek. Choć w programie powstało kilka par, to jak się okazuje nie wszystkim udało się zbudować trwałe relacje po powrocie do Polski. Które pary nadal są razem?

Te pary są razem po programie Love Island

Caroline i Mateusz

Jak już wspominaliśmy Caroline i Mateusz skradli serca widzów i to właśnie ich decyzją zostali zwycięzcami Wyspy Miłości. Po zakończonym show Caroline przeprowadziła się do Polski, gdyż na co dzień żyła w Kanadzie. Musimy przyznać, że Cj i Mati tworzą parę, jak z obrazka. Trzymamy za nich kciuki.

Zobacz także: Zjawiskowa metamorfoza Caroline z Wyspy Miłości.

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk.
Caroline i Mati wygrali 3. edycję Love Island.

Magdalena i Igor

Magda Karwacka i Igor Łubkowski poznali się na planie drugiej edycji Love Island. Po tym, jak piękna brunetka zagościła w hiszpańskiej willi niemal od razu wpadła w oko Igorowi, z którym stworzyła parę. Igor dla swojej ukochanej przeprowadził się do Polski i razem zamieszkali. Para prowadzi razem kanał w serwisie YouTube, gdzie pokazują, co aktualnie u nich słychać.

Zobacz także: Magda zdradziła, co robi z Igorem w sypialni!

Trzy edycje za nami, a tylko dwie pary nadal kontynuują swoje związki. Czy po 4. edycji programu to się zmieni? Czy uda się komuś z Islandersów zbudować trwałą relację? O tym przekonamy się już niebawem!

Spodziewaliście się, że powyższe pary zbudują tak trwałe relacje?

Źródło: Instagram Love Island / Igor Łubkowski / Caroline Juchniewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej