“Love Island”: Które pary przetrwały po programie? Nie jest ich za wiele…

11 marca 2024
Przez: : M.J

Podczas wszystkich polskich edycji programu Love Island poznaliśmy mnóstwo pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn, którzy w show szukali swojej drugiej połówki. Choć wielu z nich hiszpańską willę opuściło z partnerem u boku, to ich związki nie przetrwały. Kto nadal kontynuuje swoją relację? Które pary przetrwały próbę czasu?

Love Island. Wyspa Miłości

Pierwsza edycja polskiej wersji Love Island pojawiła się na naszych ekranach jesienią 2019 roku. Od razu program przysporzył sobie mnóstwo fanów, którzy z zapartym tchem śledzili losy Islandersów w hiszpańskiej willi. Za nami osiem edycji randkowego reality-show stacji Polsat.

Zwycięzcami, jak do tej pory zostali: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (1. edycja), Dominik Grot i Julia Nowakowska (2. edycja), Mateusz Zacharczuk i Caroline Juchniewicz (3. edycja), Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki (4.edycja), Josie Kwaśniewska i Kuba Galica (5. edycja). Aleksandr „Sasha” Muzheiko i Angelina Zaichenko (6. edycja), Agata Paź i Hubert Wicher (7. edycja), oraz Laura Gołaszewska i Armin Pawlak (8. edcyja).

Zobacz także: Sylwia Madeńska ucina kłamstwa Mikołaja! Spędzili razem wakacje!

Choć w programie powstało kilka par, to jak się okazuje nie wszystkim udało się zbudować trwałe relacje po powrocie do Polski. Które pary nadal są razem?

Te pary są razem po programie Love Island

Po ośmiu edycjach miłosnego reality-show ze wszystkich par, które wygrały Love Island swoje związki kontynuują jedynie Mateusz Zacharczuk i Caroline Juchniewicz, Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, oraz Laura Gołaszewska i Armin Pawlak.

Mateusz Zacharczuk i Caroline Juchniewicz

Mateusz i Caroline zdecydowanie podbili serca widzów, którzy trzymali kciuki za to, aby ich relacja przetrwała po powrocie z Love Island. Choć po pewnym czasie zwycięzcy postanowili się rozstać, to ostatecznie dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak widzimy, na ich profilach w mediach społecznościowych, ich miłość kwitnie aż do dziś.

Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki

Magda i Wiktor po zakończonym programie zdecydowali się razem zamieszkać. Na Instagramie chętnie opowiadają internautom o swoich planach na przyszłość i wiele wskazuje na to, że w ich wypadku udział w programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Udało się im stworzyć bardzo udaną relację, która być może już niebawem wejdzie na kolejny etap. Trzymamy kciuki!

View this post on Instagram

A post shared by Wiktor Biernacki (@w.biernacki)

Laura Gołaszewska i Armin Pawlak

Zwycięzcy ósmej edycji Love Island także mogą śmiało uznać, że udział w programie, był dla nich strzałem w dziesiątkę. Co więcej, niedługo po programie zdecydowali się razem zamieszkać.

Związki, które przetrwały po Love Island

Warto również wspomnieć o innych osobach, którym choć nie udało się wygrać programu, to nadal darzą się wielkim uczuciem. Zaliczają się do nich bez wątpienia Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski, Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak oraz Anna Woźniak i Włodek Troszyn! Im również życzymy szczęścia!

Spodziewaliście się, że powyższe pary zbudują tak trwałe relacje?

Źródło: Instagram Love Island / Igor Łubkowski / Caroline Juchniewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej