„Love Island”: Marta i Kamil już się rozstali? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

30 maja 2023
Przez: : W.M.

Marta i Kamil odpadli z Love Island. Wyspa Miłości tuż przed wielkim finałem. Islandersi po powrocie z hiszpańskiej willi nie publikowali wielu wspólnych zdjęć ani nie mówili o relacji, która połączyła ich w programie. Czy Marta i Kamil z Love Island już się rozstali?

Program Love Island to randkowe reality-show, które jest bardzo lubiane przez widzów.

Wyspa miłości doczekała się już 7 edycji, a ostatni sezon emitowany był już na antenie TV4. Mimo wprowadzonych zmian program cieszył się sporą oglądalnością wśród widzów.

W najnowszej edycji nie brakowało zaskakujących zwrot akcji, a sami islandersi byli barwni i dbali o to, aby w hiszpańskiej willi nie było nudno.

Jak wiadomo, 7 edycję Love Island wygrali Agata i Hubert, którzy zdobyli gigantyczną przewagę głosów. Na zwycięzców głosowało aż 75% widzów.

Co ze związkiem Marty i Kamila z Love Island?

Od zakończenia 7 edycji Love Island minęło już kilka tygodni. Jak wiadomo, do finału dostały się cztery pary, które przed kamerami deklarowały uczucia, jednak niedawno okazało się, że pierwsza z par już się rozstała, a mowa o Marcie i Adamie, którzy w finale zajęli trzecie miejsce.

Widzowie, którzy oglądali odcinki 7 edycji Love Island, z pewnością pamiętają, że tuż przed finałem z programem pożegnali się Marta i Kamil, którzy stracili szansę na wygraną decyzją widzów.

Zobacz także: „Love Island 7”: Alicja ma już nowego chłopaka. Pokazała romantyczne nagranie

Mimo iż od zakończenia programu minęło już kilka tygodni, fani Love Island wciąż interesują się losem mieszkańców hiszpańskiej willi.

Marta i Kamil nie należą do grona byłych uczestników, którzy publikują w sieci wspólne zdjęcia i nagrywają relacje, co sprawiło, internauci zaczęli podejrzewać, że ich relacja to już przeszłość.

Byli islandersi postanowili zareagować na domysły fanów. Na profilu Marty pojawiło się jej zdjęcie z Kamilem, na którym para nie szczędziła sobie czułości.

Marta i Kamil z Love Island, fot. Instagram
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Zdjęcie całujących się Marty i Kamila powinno rozwiązać wszelkie wątpliwości fanów Love Island. Cieszycie się, że związek Islanderów kwitnie?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej