„Love Island”: Paulina i Andrzej jednak się nie rozstali? To zdjęcie wszystko wyjaśnia

3 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Paulina Szczuc i Andrzej Majchrzak byli uczestniczkami 4. sezonu reality-show Love Island. Wyspa miłości. Od pewnego czasu fani programu podejrzewali, że finaliści nie są już razem. Jaka jest prawda?

4. edycja Love Island

Czwarty sezon Love Island. Wyspa miłości dobiegł już końca. Reality-show, do którego zgłaszają się single i singielki szukający prawdziwej miłości, już nie raz udowodnił, że przed kamenami faktycznie można poznać swoją drugą połówkę.

Wiele par, które poznało się w zakończonej kilka miesięcy temu edycji Wyspy miłości, wciąż jest razem. W finale znalazły się trzy pary – Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian, a także Paulina i Andrzej. Decyzją widzów najbardziej na zwycięstwo w czwartym sezonie Love Island zasłużyli Madzia z Wiktorem, ale pozostali finaliści zdążyli już uwodnić, że to, co ich połączyło, było szczere.

Paulina i Andrzej są wciąż razem?

Po zakończeniu udziału w programie Paulina i Andrzej często publikowali w sieci wspólne zdjęcia i relacje. Od pewnego czasu na ich profilach nie pojawiają się nowe fotki, co sprawiło, że widzowie, którzy śledzili ich losy w reality-show, zaczęli się niepokoić o stan ich związku.

Zobacz także: Fani martwią się o związek Pauliny i Andrzeja. Para z Love Island juz się rozstała?

Internauci co pewien czas dopytują zarówno Paulinę, jak i Andrzeja czy nadal są nadal razem, ale dotychczas byli uczestnicy Love Island nie zdecydowali się skomentować ostatnich doniesień.

To, co zamieściła na swoim InstaStory inna uczestniczka reality-show, Aleksandra, może świadczyć, że Paulina i Andrzej faktycznie się nie rozstali. Byli islandersi kilka dni temu spędzali wspólnie sylwestra i ostatnio wybrali się razem na kolację. Nic nie wskazuje na to, żeby między parą pojawił się jakikolwiek kryzys.

Paulina i Andrzej Love Island 4
Paulina i Andrzej nadal są razem?

Macie nadzieję, że Paulina nadal jest z Andrzejem?

źródło: Instagram Pauliny Szczuc/Instagram Aleksandry Stręk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz