Połącz się z nami

„Love Island”: Stella i Ania mają konflikt? To już koniec ich przyjaźni?

Stella i Ania już sie nie przyjaźnia

News

„Love Island”: Stella i Ania mają konflikt? To już koniec ich przyjaźni?

Chociaż od zakończenia trzeciej edycji Love Island minęło już trochę czasu, fani wciąż interesują się życiem byłych wyspiarzy. W hiszpańskiej willi wyjątkowa przyjaźń połączyła Stellę oraz Anię, jednak jak się okazuje, po czasie ich drogi zupełnie się rozeszły. Co było tego powodem?

Love Island 3

Trzecia edycja Love Island. Wyspa miłości była wyjątkowo emocjonująca dla widzów. Na ich oczach narodziło się wiele relacji, które przetrwały także po zakończeniu emisji odcinków reality-show. Chociaż po powrocie do Polski kilka par, które poznały się w programie, próbowało kontynuować relacje, ostatecznie tylko zwycięzcy programu, czyli Caroline i Mateusza, a także finaliści Waleria i Piotrek nadal są razem.

Jedną z osób, która szukała miłości w randkowym show Polsatu, była między innymi Stella Staniszewska. 27-latka pojawiła się w programie już w pierwszym odcinku i od tego czasu tworzyła związek z Piotrem Szczurkiem. Mimo iż oboje deklarowali, że połączyło ich prawdziwe uczucie, decyzją pozostałych uczestników nie dostali się do finału, a niedługo po powrocie do Polski para poinformowała o rozstaniu.

Zobacz także: Stella i Piotr się rozstali. Para wydała oświadczanie

Stella i Ania już się nie przyjaźnią

Poza szukaniem w programie Love Island swojej drugiej połówki, wielu uczestników nawiązuje także silne relacje przyjacielskie. Właśnie taka więź połączyła między innymi Stellę i Anię Burską, które wielokrotnie podkreślały, że bardzo się lubią i szanują. Jeszcze po powrocie do Polski byłe uczestniczki reality-show często pokazywały się w swoim towarzystwie. Jednak od pewnego czasu zarówno Ania, jak i Stella nie publikują wspólnych zdjęci ani relacji. Fakt ten zaniepokoił internautów, którzy zapytali wprost Stellę, czy ma jeszcze kontakt ze swoją przyjaciółką. 27-latka postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań zaciekawionych followersów i przyznała, że nie utrzymuje już żadnej relacji z Anią.

„Wydawało się w programie, że Ani to twoja najlepszy przyjaciółka teraz masz z nią kontakt?”- zapytał internauta

„Nie mam kontaktu” – zdradziła Stella

Stella i Ania już się nie przyjaźnią
Stella i Ania przestały się przyjaźnić?

Internauci nie poprzestali na tej odpowiedzi i dopytywali, czy powodem zakończenia ich przyjaźni, był konflikt.

Stella wyjaśniła, że pomiędzy nią a Anią nie ma żadnego konfliktu, a kontakt po prostu się urwał.

Ania i Stella po programie
Stella i Ania mają konflikt po programie?

„Nie ma konfliktu. Kontakt się po prostu urwał. Nie potrzebuje nikogo na siłe w swoim życiu i ja również nie chce w takim być” – wyjaśniła była wyspiarka

Spodziewaliście się, że przyjaźni Stelli i Ani z Love Island nie przetrwa?

źródło: Instagram Stella Staniszewska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry