Połącz się z nami

„Love Island”: Stella spotyka się z uczestnikiem poprzedniej edycji? Mają szansę na wielką miłość?

Stella o Mikołaju z drugiej edycji Love Island

Z życia gwiazd

„Love Island”: Stella spotyka się z uczestnikiem poprzedniej edycji? Mają szansę na wielką miłość?

W sieci można dopatrzyć się zaskakujących szczegółów, które świadczyć mogą o tym, że między uczestnikami programu Love Island wywiązała się bliższa relacja. Czy plotki mają w sobie ziarno prawdy? Przekonajcie się!

Love Island. Wyspa miłości

Love Island. Wyspa miłości to program, który cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród polskich widzów. Wskazuje na to fakt, że doczekał się w naszym kraju już trzech edycji, a każda z nich skupiała przed telewizorami masę widzów. Pierwszą edycję wygrała Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, drugą Julia Nowakowska i Dominik Grot, trzecią natomiast Caroline Juchniewicz oraz Mateusza Zacharczuk. Dwie pierwsze pary nie są już razem.

Stella i Mikołaj mają szansę na miłość?

Znajomości w programach typu reality-show, które nawiązują się pomiędzy uczestnikami różnych edycji przestają nas zaskakiwać. Zaszokować mogą jednak bliższe relacje, które mogą przerodzić się w miłość.

Na jednej z najnowszych relacji na InstaStory Stelli pojawiły się pytania dotyczące Mikołaja.

Przypominamy – Stella wystąpiła w trzeciej edycji reality-show, w której związała się z Piotrem. Choć para próbowała kontynuować swoją relację po powrocie do kraju – nie udało jej się to. Mikołaj natomiast zawzięcie walczył o serce Oliwii. Para była razem, choć w ich związku bywały wzloty i upadki. Niestety nie przetrwała próby czasu.

Zobacz także: Stella i Piotr ogłosili rozstanie

Internauci zapytali Stellę o to, co sądzi o uczestniku drugiej edycji Love Island. Z jej odpowiedzi wynika, że bardzo polubiła się z Mikołajem. Inny z internautów poszedł o krok dalej i zasugerował, że wraz z Mikołajem stworzyliby zgraną parę. Stella udostępniła wpis internauty, oznaczyła Mikołaja, dodając dwuznaczną emotikonę.

Stella z Love Island 3 o Mikołaju z drugiej edycji
Mikołaj i Stella stworzą parę?

Czy to oznacza, że Mikołaj i Stella poznali się lepiej i mają się ku sobie? Tego niestety nie wiemy, jednak mamy nadzieję, że kolejne dni przyniosą nam rozwiązanie tej zagadki!

A Wy, jak obstawiacie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry