„Love Island”: Stella zdradziła szczegóły rozstania z Piotrem. Żałuje?

5 września 2021
Przez: : W.M.

Stella i Piotr poznali się w trzecim sezonie Love Island. Po kilku tygodniach para podjęła decyzję o rozstaniu. Jak Stella wspomina zakończenie relacji z Piotrem?

Love Island 3

Stella Staniszewska i Piotr Szczurek poznali się w trzeciej edycji Love Island. Wyspa Miłości. Islandersi zapałali do siebie sympatią już w pierwszym odcinku reality-show. Para przeżywała w programie wzloty i upadki, jednak wyspiarze trwali w uczuciu, które narodziło się przed kamerami.

Para odpadła z Love Island tuż przed wielkim finałem. Wielu widzów było zawiedzionych decyzją pozostałych islandersów, którzy zdecydowali, że Stella i Piotr nie powinni znaleźć się w finale. Zakochani przed pewien czas udowadniali, że uczucie, które połączyło ich w hiszpańskiej willi, jest szczere, jednak po kilku tygodniach para podjęła decyzję o rozstaniu. Uczestnicy Love Island opublikowali w sieci oświadczenie, informując o zakończeniu związku.

Zobacz także: Stella i Piotr z Love Island rozstali się.

Stella i Piotr z Love Island
Związek Stelli i Piotra nie przetrwał

Portal Obcas.pl postanowił zapytać Stelli, jak wspomina swój związek z byłym partnerem. Gwiazda randkowego reality-show przyznała, że wcale nie żałuje, iż związała się z Piotrem i z jej strony było to jak najbardziej szczere uczucie.

„To co działo się w willi, z mojej strony było cały czas prawdziwe i szczere. Robiłam to, co czułam tam w danym momencie. Owszem, były różne napięcia i nieporozumienia, ale to jest życie . Czy żałuje? Jedną z zasad, które stosuje w swoim życiu jest ta, że nigdy niczego nie żałuje – i w tym przypadku również tak jest.” – wyznała Stella

Dlaczego Stella i Piotr się rozstali?

W rozmowie z reporterką Obcas.pl Staniszewska zdradziła szczegóły rozstania z Piotrem. Okazuje się, że po powrocie z hiszpańskiej willi, gdzie spędzili kilka tygodni, wspólne życie z dala od kamer znacząco różniło się od tego, jak wyglądało ono w programie. Stella wyznała także, że aktualnie nie ma żadnego kontaktu z byłym partnerem.

„Co do zakończenia relacji z Piotrem, dopiero w prawdziwym życiu za kamerami wyszło, że żyjemy z nieco innym podejściem do otaczającej nas rzeczywistości. Było to dla mnie na pewno przykre doświadczenie, ale z perspektywy czasu wiem, że dużo się również nauczyłam. Z Piotrem nie mam żadnego kontaktu, a wewnętrzne rany też nie siedzą we mnie na stałe – więc jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że życzę Piotrowi jak najlepiej.”

Czy teraz Stella spotyka się z kimś? Jak zdradziła w rozmowie z Obcas.pl 29-latka, jej serce wciąż jest wolne.

„Nie ukrywam, że fajnie byłoby móc zasypiać i budzić koło kogoś, kogo kochamy. Ale Nie szukam niczego, ani nikogo na siłę – bo myślę, że miłość sama pojawia się w naszym życiu, w odpowiednim momencie. Co ma być, to będzie.”

Stella z Love Island
Stella Staniszewska z Love Island

Jakie są plany uczestniczki trzeciej edycji Love Island?

„Mój główny plan to po prostu iść dalej. Iść dalej z głową podniesioną do góry, spełniać się i realizować swoje cele, nawet te najmniejsze. I przede wszystkim cieszyć każdym dniem i zarażać dobrem innych ludzi.”

źródło: Obcas.pl/Instagram Stella z Love Island/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz