Łozo odszedł z “Afromental”! Czy to początek końca zespołu?

2 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Zespół Afromental istnieje na scenie muzycznej od 2004 roku. Polski zespół muzyczny wykonuje muzykę na pograniczu rocka, rapcore’u i hip-hopu. Wojciech “Łozo” Łozowski razem z Tomaszem “Tomsonem” byli wokalistami grupy. Teraz jednak zespół będzie musiał poradzić sobie tylko z jednym wokalistą. Jakie były powody odejścia frontmana z zespołu?

Kariera Wojciecha Łozowskiego

Wokalista pożegnał się z grupą już ponad rok temu. Właśnie w pochodzącym z Olsztyna zespole muzyk zaczynał stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Jego zespół wypłynął na szerokie wody w 2007 roku, kiedy ukazała się przerobiona przez nich w stylu reggae, popularna piosenka Bananowy Song. Szczyt swojej popularności Afromental uzyskał parę lat temu. Mieli oni również swój epizod w serialu 39 i pół.

Zobacz także: Członek zespołu Afromental wziął bajkowy ślub na Zanzibarze!

Frontmana mogliśmy również oglądać w roli jurora w show Must Be The Music. Tylko Muzyka. Nie on jedyny zajął fotel jurora. Jego koledzy z zespołu Thomson i Baron, również zasiedli na czerwonym jurorskim krześle w programie The Voice of Poland konkurencyjnej stacji.

Afromental bez Wojtka Łozowskiego

Jak twierdzi sam Łozo, musiał on przewartościować i na nowo ułożyć swoje życie. Skupił się na realizowaniu swojej pasji, którą jest aktorstwo, założył vloga i zaczął intensywnie działać w świecie gier komputerowych. Jak możemy się również dowiedzieć, od kilku już lat pracuje nad solową płytą i właśnie teraz znajduje się w przełomowym momencie swojego życia. Coraz częściej myśli o stabilizacji, a wieczny chłopiec, którego miał dotychczas w sobie, odchodzi powoli w zapomnienie.

Jak podkreśla wokalista, nie rozstaje się z muzyką.

“Rock’n’roll siedzi we mnie w środku. Od zawsze lubiłem ludzi i imprezy”.

Ciągle próbuje swoich sił w aktorstwie, a ostatnio mogliśmy zobaczyć go na dużym ekranie w komedii “Juliusz”. Jednak jego marzenia sięgają znacznie dalej bo, aż za ocean gdzie marzy o karierze w Hollywood. Jego ogromną pasją są również gry komputerowe, a zwłaszcza poker.

Zespół Afromental kończy karierę?

W ślad za nim poszedł również, perkusista zespołu Grzegorz Dziamka. I również w jego oświadczeniu, odnośnie do opuszczenia zespołu możemy przeczytać, że obiera on nowy kurs, by nieść afromyśl na inne fronty.

Zespół jednak działa dalej na ryku muzycznym i pewnie nie raz nas jeszcze zaskoczy. Panowie, którzy postanowili rozstać się z grupą twierdzą, że zawsze będą przyjaciółmi i muzyczną rodziną. Pewnie nie raz jeszcze zagrają wspólny kawałek. 

Wojciech Łozowski w wywiadzie dla portalu Plejada wyznał:

“Liczę na to, że gdy już będę miał poukładane i ustabilizowane życie, to zacznę nowy etap i założę rodzinę, której się poświęcę”.

My życzymy Wojtkowi powodzenia na nowej drodze, którą sam obrał i czekamy na jego nową solową płytę!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej