Członek zespołu Afromental wziął bajkowy ślub! [ZDJĘCIA]!

27 grudnia 2019
Przez: : M.J

Perkusista z zespołu Afromental postanowił podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia zmienić swój stan cywilny. Muzyk pokazał zdjęcia ze swojego ślubu i trzeba przyznać, że było naprawdę bajkowo! Zobaczcie, kim jest żona perkusisty i kto pojawił się na ślubie!
Członek zespołu Afromental wziął bajkowy ślub!

W tym roku grudzień obfitował w wiele wydarzeń, które odbijały się szerokim echem w mediach. Nie tylko ciąże gwiazd są numerem jeden, ale również gwiazdy w tym wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia, z chęcią zmieniają swój stan cywilny. Jako pierwsi swoim ślubem zaskoczyli wszystkich Grzegorz Krychowiak i Celia Januat. Pojawiły się nawet pogłoski, że w ślad za nimi poszedł również Borys Szyc, chociaż jak do tej pory nie ma potwierdzenia tej informacji.

Teraz okazało się, że jeden z członków z zespołu Afromental również stanął na ślubnym kobiercu. Jego ślub na pewno nie należał do tradycyjnych, bo ożenił się na Zanzibarze w Tanzanii. Ceremonia ślubna była bajkowa i nie mogło zabraknąć z nim w tym dniu innych członków zespołu! Poznajcie szczegóły!

Członek zespołu Afromental wziął bajkowy ślub!

Tomasz Torres jest perkusistą zespołu Afromental od jego samego początku. To właśnie on stanął na ślubnym kobiercu z Pauliną Łabą. Paulina na co dzień występuje w teatrze Roma, więc tak samo jak Tomasz jest artystką. Muzyk i kobieta są w związku od czterech lat. Na zdjęciu, które pokazał na swoim Instagramie Tomasz widać, że ceremonia odbiegała od tradycyjnej, jednak na pewno zostanie zapamiętana przez parę młodą i gości na bardzo długo.

View this post on Instagram

A post shared by tomektorres (@tomektorres)

Na ślubie nie mogło zabraknąć kolegów z zespołu Tomasza Torresa. Jeszcze przed świętami pisaliśmy o tym tutaj, że Baron ma zamiar święta i sylwestra spędzić w ciepłych krajach. Jak się okazuje, pierwszym jego przystankiem w tej podróży był właśnie Zanzibar i ślub jego kolegi z zespołu!

Pod zdjęciem młodej pary pojawiło się wiele gratulacji nie tylko od kumpli z zespołu, ale również od wielu znanych osób:

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować nowożeńcom!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej