Łukasz i Oliwia ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” znowu są razem? Wiele na to wskazuje…

22 czerwca 2021
Przez: : M.J

W mediach głośnym echem odbiła się wiadomość o rozstaniu jednej z najbardziej lubianych par z programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Teraz wiele wskazuje na to, że Łukasz i Oliwia wrócili do siebie. Internauci nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy, chociaż sami zainteresowani nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4

Choć ten eksperyment społeczny wzbudza skrajne emocje wśród widzów, to w przypadku Oliwii i Łukasza udział w nim okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzień po finałowym odcinku 4. edycji programu para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Synek pary Franek pojawił się na świecie 26 maja 2020 roku. Nic nie wskazywało na to, że młodzi rodzice mają problemy w swoim związku. Dlatego też rozstanie było ogromnym szokiem dla ich fanów.

Zobacz także: Zobaczcie cały wpis Oliwii w czasie rozstania z Łukaszem.

Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.
Oliwia i Łukasz poznali się w dniu własnego ślubu.

Oliwia i Łukasz rozstali się

Kilka dni po świętach Bożego Narodzenia w 2020 roku na Instagramie Oliwii pojawił się obszerny wpis. Wówczas zaznaczyła, że wraz z Łukaszem postanowili się rozstać. Mogliśmy przeczytać, że pomimo wielu prób i starań nie potrafili być razem i rozstają się w zgodzie, aby być najlepszymi rodzicami dla swojego synka.

Teraz w mediach pojawia się coraz więcej oznak, dotyczących powrotu do siebie tej dwójki. Dodajmy, że niedługo po rozstaniu Łukasz zrezygnował z prowadzenia swojego profilu na Instagramie, a teraz na niego powrócił. Co więcej, Oliwia przywróciła zdjęcia na swój profil, które po rozstaniu zostały usunięte. Czy faktycznie jest coś na rzeczy?

Oliwi i Łukasz znowu są razem?

Internauci, którzy kibicowali Oliwii i Łukaszowi znaleźli kilka dowodów, które mogą oznaczać, że para ponownie jest razem. Jeden z internautów zauważył, że na Instagramie Oliwii Ciesiółki ponownie pojawiły się zdjęcia z Łukaszem:

“Na Instagramie Oliwii z poprzedniej edycji wróciły zdjęcia z Łukaszem i zniknął post o rozstaniu z nim” – czytamy na grupie fanów programu.

Jak się okazuje, powyższy wpis jest prawdą, ponieważ na profilu uczestniczki programu ponownie zawitały zdjęcia z jej mężem. Łukasz po dłuższej przerwie ponownie zalogował się w mediach społecznościowych dodając tam również fotografię. Jak do tej pory nie pojawił się komentarz żadnej ze stron. Jednak być może to właśnie w ten sposób chcą przygotować swoich fanów na ogłoszenie powrotu.

https://www.instagram.com/p/CE4ojNEgzbq/

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy od nich same dobre wieści!

Myślicie, że internauci mają rację?

Źródło: Instagram Oliwii Ciesiółki / Łukasza Kuchty

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej