Łukasz Pietrzak: [Love Island 8, wiek, partnerka, Instagram]

18 września 2023
Przez: : W.M.

Łukasz to kolejny uczestnik 8 edycji Love Island. Wyspa miłości, który dołączył do pozostałych Islanderów w trakcie programu. Ile ma lat, co robi na co dzień i jakiej kobiety szuka w randkowym reality-show? Co wiadomo o Łukaszu z Love Island 8?

Łukasz Pietrzak: wiek

Łukasz Pietrzak ma 31 lat i pochodzi z Konina. Aktualnie uczestnik Love Island 8 pracuje jako przedstawiciel handlowy.

Jedną z największych pasji Łukasza jest sport. Islander z zamiłowania trenuje piłkę nożną. Lubi spędzać czas na siłowni, a także jeździ na rowerze. Jak przyznał, do programu zgłosił się, aby spróbować czegoś nowego, a dodatkowo znaleźć prawdziwe szczęście.

31-latka cechuje pozytywne podejście do życia. Lubi poznawać nowe osoby i jest gotowy na liczne wyzwania. Łukasz twierdzi, że zdecydowanie lepiej dogaduje się z kobietami niż facetami.

Łukasz z Love Island 8, fot. materiały prasowe

Love Island

Najnowszy 8 sezon Love Island rozpoczął się 8 września i emitowany jest poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21:00 na antenie telewizyjnej Czwórki.

Nową edycję Wyspy miłości po raz kolejny prowadzi Karolina Gilon. W programie poznajemy grupę singli i singielek, otwartych na poznawanie nowych osób.

Zobacz także: „Love Island 8”: Kiedy finał najnowszej edycji?

Łukasz Pietrzak: partnerka

Wszyscy uczestnicy, którzy zgłaszają się do Love Island, deklarują, że są singlami, w tym także i Łukasz. Czy w programie 31-latek odnajdzie swoją drugą połówkę? Przekonamy się, oglądając odcinki Wyspy miłości.

Łukasz z Love Island 8 ma za sobą trzy poważne związki, był także raz zaręczony. Nowy uczestnik reality-show od roku jest singlem. Łukasz doskonale wie, jakiej kobiety dla siebie szuka. Partnerka islandera powinna być zadbana. Zdecydowanie nie interesują go przygody na jedną noc.

Łukasz Pietrzak Instagram

Łukasz aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Łukasza z Love Island 8 znaleźć można pod nazwą @lukasz.pietrzak_.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej